Аксесуари для проекторів

0
Універсальні 3D-окуляри, які підходять для проекторів XGIMI.
Цена: 880 грн
Купити
0
Захисний кейс розроблений для XGIMI MoGo/MoGo Pro.
Цена: 1 530 грн
Купити
0
Для того, щоб встановити проектор XGIMI H1 або XGIMI Z4 на настінне кріплення слід скористатися тримачем для проектора від XGiMi.
Цена: 1 120 грн
Купити
0
Підставка виконана з ABS-пластика. Вона призначена для встановлення проекторів Xgimi Z4 (Z4 Air / Aurora) / H1. Завдяки своєму унікальному, спрощеному і ергономічному дизайну, підставка ідеально підходить для будь-якої кваритири або офісу.
Цена: 480 грн
Купити
0
Opигінaльнe ĸpіплeння на стелю oвід ХGІМІ - нaдійний cпocіб зaĸpіпити пpoeĸтop для ĸoмфopтнoгo використання. Для встановлення пpoeĸтopa пoтpібна дoдаткова бaзa (aдaптep) для з’єднання. Кpіплeння сумісне з мoдeлями пpoeĸтopів Н1, Z4 Аurоrа, Z4 Аіr.
Цена: 1 600 грн
Купити
0
Тримач виконаний з нержавіючої сталі з застосуванням ABS-пластика. Він призначений для встановлення проекторів Xgimi Z4 (Z4 Air / Aurora) / H1. Завдяки своєму унікальному, спрощеному і ергономічному дизайну, тримач ідеально підходить для будь-якої кваритири або офісу.
Цена: 3 330 грн
Купити
0
Сумка для проектора XGIMI H2 надійно захищає пристрій і має жорстке ПВХ-покриття, два відсіки і карман, знімний ремінь, оснащений захистом від води, подряпин, ударів, перепаду температур.
Цена: 990 грн
Купити
0
Незалежний дизайн сферичної голівки кріплення підтримує обертання на 360 градусів, легко налаштовується на відповідний кут.
Цена: 1 020 грн
Купити
0
Пульт дистанційного керування для XGIMI Z4X підходить як для управління проектором Z4X, так і для Z4 Air. Пристрій досить компактний і легкий. Відстань управління - до 10 м.
Цена: 820 грн
Немає в наявності
Хотите уберечь самые неожиданные и долгожданные минуты жизни? Онлайн-шоп FLY TECHNOLOGY реализует возможность приобрести лучшие товары: Страховка (карточка) DJI Care Refresh 1-Year Plan (RSC 2), Адаптер Android (Micro USB) для Insta360 One от известных брендов DJI и XGIMI. Мы посоветуем при каких-либо возникших сложностях с настройкой деталей. Все товары из линейки «Аксесуари» намерена на открытие фантастических возможностей. Заказывайте товар за пару кликов и мы сделаем мгновенную доставку в Мариуполь или любую область очень быстро.
Подробнее