Аксесуари для проекторів XGIMI

0
Універсальні 3D-окуляри, які підходять для проекторів XGIMI.
Цена: 880 грн
Купити
0
Захисний кейс розроблений для XGIMI MoGo/MoGo Pro.
Цена: 1 530 грн
Купити
0
Для того, щоб встановити проектор XGIMI H1 або XGIMI Z4 на настінне кріплення слід скористатися тримачем для проектора від XGiMi.
Цена: 1 120 грн
Купити
0
Підставка виконана з ABS-пластика. Вона призначена для встановлення проекторів Xgimi Z4 (Z4 Air / Aurora) / H1. Завдяки своєму унікальному, спрощеному і ергономічному дизайну, підставка ідеально підходить для будь-якої кваритири або офісу.
Цена: 480 грн
Купити
0
Opигінaльнe ĸpіплeння на стелю oвід ХGІМІ - нaдійний cпocіб зaĸpіпити пpoeĸтop для ĸoмфopтнoгo використання. Для встановлення пpoeĸтopa пoтpібна дoдаткова бaзa (aдaптep) для з’єднання. Кpіплeння сумісне з мoдeлями пpoeĸтopів Н1, Z4 Аurоrа, Z4 Аіr.
Цена: 1 600 грн
Купити
0
Тримач виконаний з нержавіючої сталі з застосуванням ABS-пластика. Він призначений для встановлення проекторів Xgimi Z4 (Z4 Air / Aurora) / H1. Завдяки своєму унікальному, спрощеному і ергономічному дизайну, тримач ідеально підходить для будь-якої кваритири або офісу.
Цена: 3 330 грн
Купити
0
Сумка для проектора XGIMI H2 надійно захищає пристрій і має жорстке ПВХ-покриття, два відсіки і карман, знімний ремінь, оснащений захистом від води, подряпин, ударів, перепаду температур.
Цена: 990 грн
Купити
0
Незалежний дизайн сферичної голівки кріплення підтримує обертання на 360 градусів, легко налаштовується на відповідний кут.
Цена: 1 020 грн
Купити
0
Пульт дистанційного керування для XGIMI Z4X підходить як для управління проектором Z4X, так і для Z4 Air. Пристрій досить компактний і легкий. Відстань управління - до 10 м.
Цена: 820 грн
Немає в наявності
Желаете сохранить самые искренние и идеальные минуты жизни? Онлайн-шоп flytechnology.ua/ru предоставляет возможность забрать лучшие товары: Докстанция для DJI Osmo, Зарядный хаб для DJI Inspire 2 от трендовых брендов Insta360 и Yuneec. Мы посоветуем при возникших сложностях с настройкой товара. Вся наша продукция из ассортимента «Аксесуари для проекторів» намерена на открытие уникальных возможностей. Закупайте товар за пару кликов и мы сделаем оперативную доставку в Одессу или иной город в самые ближайщие дни.
Подробнее