Аксесуари DJI Osmo Mobile

-14%
Акція
0
Основа для DJI Osmo Mobile 2 призначена для фіксації стабілізатора на столах або інших рівних поверхнях. Пристрій дозволяє встановити стабілізатор у вертикальному положенні, що істотно підвищує простоту і комфорт знімальних задач .
210 грн180 грн
Купити
0
Просто прикріпіть свій смартфон до магнітного затиску телефону. Швидко встановіть телефон на OM 4 або легко зніміть його, щоб відповісти на дзвінок або на повідомлення.
Цена: 770 грн
Купити
0
Прикріпіть телефон до DJI OM 4 за допомогою даного спеціального магнітного кільця. Кільце кріпиться до задньої частини смартфона і володіє декоративним дизайном.
Цена: 530 грн
Купити
-17%
Акція
0
Кейс для Osmo Mobile 3 оснащений ударостійким жорстким корпусом, який надійно утримує і захищає Osmo Mobile 3 і Osmo Grip в процесі транспортування.
1 224 грн1 020 грн
Немає в наявності
Стремитесь сберечь самые замечательные и положительные моменты жизни? Электронный магазин flytechnology.ua/ru представляет заполучить топовые товары: Ручка-трипод Bullet Time Handle для Insta360 One R, Кріплення монітора для DJI Ronin-S/SC от крупных брендов Autel и PolarPro. Мы порекомендуем при возникших затруднениях с настройкой технических нюансов. Вся наша продукция из серии «Аксесуари для стедикамів» ориентирована на открытие уникальных возможностей. Закупайте товар за пару кликов и мы сделаем мгновенную доставку в Житомир или другую область в наиболее сжатые сроки.