Аксесуари DJI Ronin-M

-7%
Акція
Закінчується
0
Підтримка об'єктива з кріпленням закріплює об'єктив камери при встановленні на Ronin-M і додатково підвищує стабільність відео. Підтримка різних типів лінз.
1 050 грн980 грн
Купити
-8%
Акція
Закінчується
0
Отримайте більше контролю над рухами вашої камери за допомогою Wireless Thumb Controller для кардана Ronin-M від DJI. Наведіть в будь-якому напрямку і збережіть попередні налаштування для швидкої і легкої роботи.
4 025 грн3 710 грн
Купити
-8%
Акція
0
Утримуйте Ronin-M або Ronin-MX легше або закріпіть його на вертикальній поверхні, коли він не використовується. Також корисний для різних стилів перенесення і передачі Ronin між операторами.
5 880 грн5 390 грн
Купити
-6%
Акція
0
Монтажна пластина «Хвіст ластівки» з фіксованою позицією, скошеними отворами і універсальним слотом для встановлення різних типів камер. Зроблено для Ronin-M.
2 130 грн2 000 грн
Купити
Стремитесь самые ключевые и торжественные моменты жизни? Онлайн-магазин flytechnology.ua/ru дает возможность прикупить проверенные товары: Комплект Bullet Time для Insta360 ONE, Трипод для DJI Osmo Mobile 3 от трендовых брендов DJI и XGIMI. Мы порекомендуем при возникших трудностях с настройкой деталей. Вся продукция из подгруппы «Аксесуари для стедикамів» намерена на открытие неограниченных возможностей. Покупайте товар за пару кликов и мы сделаем доставку в Никополь или удобный город всего за пару дней.