Аксесуари DJI Ronin-M

-7%
Акція
0
Підтримка об'єктива з кріпленням закріплює об'єктив камери при встановленні на Ronin-M і додатково підвищує стабільність відео. Підтримка різних типів лінз.
1 050 грн980 грн
Купити
-8%
Акція
0
Отримайте більше контролю над рухами вашої камери за допомогою Wireless Thumb Controller для кардана Ronin-M від DJI. Наведіть в будь-якому напрямку і збережіть попередні налаштування для швидкої і легкої роботи.
4 025 грн3 710 грн
Купити
-8%
Акція
0
Утримуйте Ronin-M або Ronin-MX легше або закріпіть його на вертикальній поверхні, коли він не використовується. Також корисний для різних стилів перенесення і передачі Ronin між операторами.
5 880 грн5 390 грн
Купити
-6%
Акція
0
Монтажна пластина «Хвіст ластівки» з фіксованою позицією, скошеними отворами і універсальним слотом для встановлення різних типів камер. Зроблено для Ronin-M.
2 135 грн2 000 грн
Купити
Стремитесь уберечь самые замечательные и радостные моменты жизни? Онлайн-шоп flytechnology.ua/ru позволяет забронировать первоклассные товары: Задня кришка об'єктива XC, Кабель живлення RED для Ronin 2 от мировых брендов HPRC и Yuneec. Мы посоветуем при возникших трудностях с настройкой товара. Все наши товары из серии «Аксесуари для стедикамів» ориентирована на открытие нераскрытых возможностей. Приобретайте товар за пару кликов и мы сделаем мгновенную доставку в Мариуполь или любой городок Украины в наиболее сжатые сроки.
Подробнее