Аксесуари DJI Ronin-S

Закінчується
0
Мотор фокусування Ronin-S використовується з відповідним колесом фокусування для стабілізатора Ronin-S. Пристрій застосовується для управління фокусуванням, діафрагмою і зумом.
Цена: 5 915 грн
Купити
Закінчується
0
Командний модуль для DJI Ronin-S дозволяє управляти Ronin-S під час зйомки без використання мобільного пристрою. Оператори можуть отримати доступ до функції Create безпосередньо через командний пристрій.
Цена: 4 515 грн
Купити
0
Розширте свої творчі можливості і краще уявіть, як будуть виглядати фінальні кадри за допомогою кріплення для монітора для DJI Ronin-S / SC.
Цена: 1 680 грн
Немає в наявності
Стремитесь уберечь самые замечательные и долгожданные моменты жизни? Онлайн-шоп flytechnology.ua/ru гарантирует прикупить необычные товары: Кабель RSS Control Cable for FUJIFILM для DJI Ronin-SC, Кабель UART/D-BUS для Ronin 2 от лидирующих брендов FLY TECHNOLOGY и SanDisk. Мы посоветуем при возникших проблемах с настройкой технических нюансов. Все наши товары из вида «Аксесуари для стедикамів» намерена на открытие фантастических возможностей. Покупайте товар за пару кликов и мы сделаем доставку в Каменское или другую область в самые ближайщие дни.