Аксесуари DJI Ronin-SC

Закінчується
0
BG18 Grip робить Ronin-SC сумісним для ручного використання. Вбудований акумулятор ємністю 2450 мАг забезпечує роботу карданного підвісу до 11 годин.
Цена: 2 770 грн
Купити
0
Адаптер управління Ronin-SC (Type-C - Micro-USB) дозволяє з'єднати кабель управління Ronin-SC (Type-C) з портом Micro-USB камери.
Цена: 530 грн
Купити
0
Надайте стабільність і підтримку карданному підвісу Ronin-SC за допомогою цих подвійних ручок від DJI.
Цена: 3 470 грн
Купити
0
Мотор фокусування Ronin-SC використовується з відповідним колесом фокусування для стабілізатора Ronin-SC. Пристрій застосовується для управління фокусуванням, діафрагмою і зумом.
Цена: 3 820 грн
Купити
0
Ronin-S / SC Camera Riser кріпиться під камерою для встановлення і балансування на Ronin-S. Він також може підключатися до штатива Ronin-SC Focus Motor.
Цена: 670 грн
Купити
Стремитесь сохранить самые неожиданные и запоминающийся моменты жизни? Магазин квадрокоптеров flytechnology.ua/ru дает возможность обрести качественные товары: Matrice 100 Central Board Mounting Pillar, Фільтри ND4/8/16/32 для Autel EVO II от лучших брендов DJI и Ryze. Мы поможем при возникших затруднениях с настройкой деталей. Все товары из ассортимента «Аксесуари для стедикамів» намерена на открытие безграничных возможностей. Совершайте покупку за пару кликов и мы сделаем доставку в Тернополь или любую область всего за пару дней.