Акумуляторний пилосос Dreame V10

Новинка
Акумуляторний пилосос Dreame V10
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Dreame
  • Артикул: VVN3
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Пилосос Dreame V10 оснащений високопродуктивним двигуном Space 3.0 Turbo 140W, здатним обертатися зі швидкістю до 100 тисяч обертів за хвилину. Це дозволяє Dreame V10 всмоктувати сміття з потужністю 450 Вт та 22000 Па.

Живлення пристрою забезпечується від акумулятора ємністю 2500 мАг. Одного заряду буде достатньо, щоб забрати 380 квадратних метрів за півгодини на стандартному режимі продуктивності. На повному заряді акумулятора пилосос здатний пропрацювати близько 60 хвилин в економічному режимі, 26 хвилин – у середньому та 9 хвилин – у режимі «Турбо».


Інноваційні технології

6-рівневе поглинання звуку не дозволить порушити тишу вашого будинку. У свою чергу, система саморегулювання охолодження повітря SmartCool покращить продуктивність пристрою.

Відчуйте технології

Надпотужна материнська плата дозволяє оптимізувати збирання в автоматичному режимі. Інтелектуальна система контролю енергії раціонально використовуватиме заряд акумулятора, а система циклонної фільтрації, у парі з потужною силою всмоктування, не дозволить пилу повернутися назад.


Ефективне прибирання

Пилосос комплектується широким спектром насадок. Для повсякденного прибирання більше підійде основна моторизована щітка. Її основною перевагою є наявність додаткового двигуна, який рухає спеціальний валик. Все волосся, яке знаходиться на килимі, буде накручуватися на валик і його потім можна легко зняти. Потужність насадки дозволяє проникати глибоко у ворс килима, завдяки чому вона ефективно видаляє пил, частинки відмерлої шкіри та навіть кліщів.

Характеристики
Загальнi
Час роботи 60 хв
Фото і відео
Час зарядки одного акумулятора 4 год
Габарити
Маса 1,5 кг
Розмiри 250х256х1241 мм
Комплектація

Пилосос x 1

Підставка для зберігання та заряджання x 1

М'яка роликова щітка x 1

Подовжувальний шланг x 1

Інструкція x 1

Електрична мініщітка x 1

Щітка "2 в 1" x 1

Плоска щітка "2 в 1" x 1

Подовжувальна металева трубка x 1

Адаптер для заряджання x 1

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.