Autel Live Deck

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000185
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 15 270 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Autel Live Deck передає відео EVO II в HD зі швидкістю 60 кадрів в секунду на відстань до 7 км через HDMI, Ethernet або USB без підключення до пульту дистанційного керування.

Особливості Live Deck:

Відеовихід 1080P, 60 кадрів в секунду: Live Deck може передавати відео в форматі Full HD зі швидкістю 60 кадрів в секунду на відстань до 7 км.

3 виведення одночасно: Autel Live Deck виводить відео в реальному часі на стандартний телевізор, комп'ютер (Windows або Mac OS) або мобільні пристрої через HDMI, Ethernet або USB.

Бездротова передача на 7 км: Autel Live Deck дозволяє транслювати відео в реальному часі в стратегічних місцях спостереження і командування в межах діапазону до 7 км.

4 години безперервної роботи: Autel Live Deck поставляється з акумулятором ємністю 5000 мАг і може підтримувати до 4 годин безперервної роботи, щоб охопити найбільшу подію року. Живлення від електромережі також можливо.

Autel Live Deck, 102000185, Аксесуари Autel EVO II

Неравнодушным техники посвящается! Магазин квадрокоптеров “Fly Technology” продает широкий ассортимент квадрокоптер для начинающих для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из линейки «Аксесуари Autel EVO II» нацелена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем dji osmo mobile2 только высочайшего качества от надежных брендов Autel. Приобретайте Autel Live Deck в Каменец-Подольский и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция панорамная видеокамера подарит Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.