Autel Live Deck

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000185
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 15 270 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Autel Live Deck передає відео EVO II в HD зі швидкістю 60 кадрів в секунду на відстань до 7 км через HDMI, Ethernet або USB без підключення до пульту дистанційного керування.

Особливості Live Deck:

Відеовихід 1080P, 60 кадрів в секунду: Live Deck може передавати відео в форматі Full HD зі швидкістю 60 кадрів в секунду на відстань до 7 км.

3 виведення одночасно: Autel Live Deck виводить відео в реальному часі на стандартний телевізор, комп'ютер (Windows або Mac OS) або мобільні пристрої через HDMI, Ethernet або USB.

Бездротова передача на 7 км: Autel Live Deck дозволяє транслювати відео в реальному часі в стратегічних місцях спостереження і командування в межах діапазону до 7 км.

4 години безперервної роботи: Autel Live Deck поставляється з акумулятором ємністю 5000 мАг і може підтримувати до 4 годин безперервної роботи, щоб охопити найбільшу подію року. Живлення від електромережі також можливо.

Autel Live Deck, 102000185, Аксесуари Autel EVO II

Любителям техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” может предложить полный спектр insta360 0ne для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «Аксесуари Autel EVO II» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем стабилизатор dji osmo только высочайшего качества от проверенных брендов Insta360. Приобретайте Autel Live Deck в Херсон и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор для фотокамеры подарит Вам неисчислимое количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.