Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3

-79%
Акція
Закінчується
Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.PT.000297
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 499 грн
Ціна: 2 380 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Комплект автомобільного зарядного пристрою DJI для квадрокоптера Phantom 3 дозволяє заряджати акумулятор Intelligent Flight Battery Phantom 3 або пульт дистанційного керування (радіопередавач) від порту прикурювача автомобіля. На одному кінці у нього є адаптер для автомобільного прикурювача, а на іншому кінці - роз'єми для акумулятора і контролера. Зверніть увагу, що контролер Phantom 3 Standard не підтримується.

Зарядний пристрій має захист від низької напруги і перегріву, яка автоматично відключає зарядку, якщо початкова напруга акумулятора занадто низький або порт прикурювача автомобіля перевищує певну температуру.

Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3, CP.PT.000297, Розпродаж

Ценителям техники посвящается! Онлайн-магазин FLY TECHNOLOGY рекомендует обширный каталог robomaster s1 dji для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «Розпродаж» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем квадрокоптер с тепловизором только высокого уровня качества от известных компаний FLY TECHNOLOGY. Заказывайте Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3 в Днепр и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наш товар стабилизатор g6 plus принесет Вам большое количество реальных впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.