Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3

-24%
Акція
Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.PT.000297
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 2 380 грн
Ціна: 3 150 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Комплект автомобільного зарядного пристрою DJI для квадрокоптера Phantom 3 дозволяє заряджати акумулятор Intelligent Flight Battery Phantom 3 або пульт дистанційного керування (радіопередавач) від порту прикурювача автомобіля. На одному кінці у нього є адаптер для автомобільного прикурювача, а на іншому кінці - роз'єми для акумулятора і контролера. Зверніть увагу, що контролер Phantom 3 Standard не підтримується.

Зарядний пристрій має захист від низької напруги і перегріву, яка автоматично відключає зарядку, якщо початкова напруга акумулятора занадто низький або порт прикурювача автомобіля перевищує певну температуру.

Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3, CP.PT.000297, Розпродаж

Любителям техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” предоставляет Вашему вниманию обширная коллекция квадрокоптер мавик air для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «Розпродаж» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем feiyutech vlog pocket только хорошего качества от известных производителей DJI. Покупайте Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3 в Киев и другие уголки страны. за короткие сроки. Наша продукция аккумулятор для dji phantom дарит Вам большое количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.