Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3

-24%
Акція
Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.PT.000297
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 2 380 грн
Ціна: 3 150 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Комплект автомобільного зарядного пристрою DJI для квадрокоптера Phantom 3 дозволяє заряджати акумулятор Intelligent Flight Battery Phantom 3 або пульт дистанційного керування (радіопередавач) від порту прикурювача автомобіля. На одному кінці у нього є адаптер для автомобільного прикурювача, а на іншому кінці - роз'єми для акумулятора і контролера. Зверніть увагу, що контролер Phantom 3 Standard не підтримується.

Зарядний пристрій має захист від низької напруги і перегріву, яка автоматично відключає зарядку, якщо початкова напруга акумулятора занадто низький або порт прикурювача автомобіля перевищує певну температуру.

Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3, CP.PT.000297, Розпродаж

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” рекомендует большой каталог аксессуары для квадрокоптера для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «Розпродаж» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем fly more combo только высокого уровня качества от известных брендов FeiyuTech. Заказывайте Автомобільний зарядний пристрій для DJI Phantom 3 в Днепропетровск и остальные городские пункты. за короткие сроки. Наш товар стедикам для мобильного телефона подарит Вам различное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.