Базова станція Autel EVO Nest

Новинка
Базова станція Autel EVO Nest
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Наявність: За запитом
Запросити цiну
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вам цiну

EVO NEST – це автоматична зарядна станція для дронів, яка дозволяє промисловим літальним пристроям приземлятися, злітати і виконувати послідовні місії без втручання людини. Станція оснащена висувним навісом, зарядної платою зі скловолокна і вбудованою системою кондиціонування повітря. У NEST є все необхідне, щоб підтримувати себе та дрони в відмінному робочому стані, незалежно від погоди. Використовуючи ексклюзивне програмне забезпечення, оператори також можуть планувати польотні завдання, не виходячи зі свого домашнього офісу, знижуючи витрати на робочу силу і підвищуючи ефективність.

Станція повністю сумісна з донами серій Autel EVO II, EVO II RTK і EVO II Enterprise. Повністю заряджає дрон приблизно за 45 хвилин. Включає захист від перевантаження по струму для більш безпечної роботи. Стійка до пилу і водяним бризок завдяки класу захисту IP54. Легко транспортується і встановлюється завдяки невеликим розмірам та вазі.

Система автоматичного польоту EVO NEST

Хмарні сервіси і командний центр дозволяють операторам легко виконувати перевірки без участі людини або спостерігати за своїми відповідальними ділянками в режимі реального часу. Система також пропонує масштабований і легко інтегрований інтерфейс.

Станція EVO NEST може бути корисна на підстанціях, в індустріальних парках, на промислових об'єктах і так далі. В якості автоматичної мобільного бази станція істотно розширить застосування дронів в промисловій галузі.

Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур -20~50℃
Габарити
Маса 40 кг
Розмiри Складена: 1114 * 733 * 733 мм; Розкладена: 1114 * 733 * 514 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.