Мультикоптер DJI Agras MG-1P

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.TP.00000210.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 232 050 грн

Режим управління декількома дронами

Один контролер MG-1P може одночасно контролювати до п'яти дронів MG-1P, подвоюючи ефективність операцій з одним пілотом. Інтелектуальний пульт дистанційного керування розширює діапазон управління до 3 км і підтримує передачу відео високої роздільної здатності. в межах цього діапазону, забезпечуючи безпеку польоту. Пульт дистанційного керування також підтримує бездротовий зв'язок 4G, змінний акумулятор і нову конструкцію антени, забезпечуючи ще більшу зручність для повсякденних операцій.

FPV камера

Безпілотники серії MG-1P оснащені ширококутною камерою FOV 123°, яка передає чіткі зображення в прямому ефірі. Для роботи на великій відстані вбудований дисплей пульта дистанційного керування відображає інформацію про уникнення перешкод для забезпечення безпеки. За допомогою камери FPV користувачі можуть легко записувати точки A / B або дорожні точки, підвищуючи точність і ефективність роботи.

Льотні характеристики

Сільськогосподарські дрони серії MG-1P з вісьмома роторами використовують передові рухові і керуючі алгоритми для забезпечення безпеки польоту, навіть якщо під час польоту зламається одна рука або двигун. Система електроприводу має резервний механізм зв'язку, який дозволяє системі при необхідності перенаправляти керуючі сигнали під час роботи.

Комплексна безпека

Вдосконалена радіолокаційна система MG-1P об'єднує три високоточних радіолокатора виявлення місцевості від дронів MG-1S з радаром для обходу перешкод. Це подвоює чутливість виявлення і дозволяє здійснювати багатонаправлені виявлення, значно збільшуючи здатність повітряного судна розпізнавати перешкоди і автоматично слідувати по місцевості. MG-1P може виявляти лінії електропередачі шириною в сантиметр на відстані до 15 метрів.

Точне позиціонування

MG-1P RTK оснащений високоточною технологією навігації і позиціонування D-RTK від DJI, яка забезпечує позиціонування на сантиметровому рівні, що дуже важливо для промислового застосування. Технологія радіопеленгації з двома антенами забезпечує високу стійкість до електромагнітних завад, забезпечуючи безпеку польоту навіть в тих випадках, коли літак летить поблизу високовольтних ліній електропередач або в інших складних умовах.

Пакет рішень для сільського господарства 2.0

Пакет рішень для сільського господарства 2.0 - це комплексне рішення для безпілотних літальних апаратів, призначене для виробників літаків для сільського господарства. Він складається з контролера польоту A3-AG 2.0 / N3-AG 2.0, блоку управління сільським господарством (AMU), що подає насоса, високоточних мікрохвильових радарів, спеціального промислового контролера, витратоміра і силових установок серії E. Також включені недавно додана платформа управління сільським господарством DJI і високоточний радарний модуль для обходу перешкод. Пакет рішень для сільського господарства 2.0 дозволяє виробникам розробляти спеціалізовані і настроюються літальні платформи і адаптуватися до різних потреб, умов і вимог.

Мультикоптер DJI Agras MG-1P, CP.TP.00000210.01, DJI Agras

Подробнее
Характеристики
Загальнi
Вантажопідйомність (опорне значення) 24,8 кг
Діапазон робочих температур від 0 до 40 ° C
Дальність передачі сигналу пульта NCC / FCC: 5 км; SRRC / CE / MIC / KCC: 3 км; EIRP: 2,4 ГГц: CE / MIC / KCC: <20 дБм; 5,8 ГГц: SRRC / NCC / FCC: <26 дБм;
КІлькість сопел 4
Макс. швидкість 12 м / с (режим P & F, с GPS), 15 м / с (режим A)
Об'єм баку 10 л
Робочі частоти пульта 2,400 - 2,483 ГГц (Європа, Японія, Південна Корея)
Розмір по діагоналі (без пропелерів) 1500 мм
Супутникові системи позиціонування GPS + ГЛОНАСС
Фото і відео
Тип батареї квадрокоптера MG-12000P
Акумулятор
Ємність батареї квадрокоптера 12 000 мАг
Габарити
Вага батареї квадрокоптера (нетто) 4,0 кг
Маса 9,7 кг (без батареї)
Розмiри 1460 × 1460 × 578 мм (розкладений, без гвинтів) 780 × 780 × 578 мм (складений)
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.