? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Мультикоптер DJI Agras T16

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.AG.00000209.02
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 349 970 грн

Оптимізована потужність

Agras T16 має поліпшену загальну раму модульної конструкції, підтримує найвищу корисне навантаження і найширшу площа розпилення серед сільськогосподарських дронів DJI. Володіючи потужним апаратним забезпеченням, механізмом штучного інтелекту і 3D-плануванням операцій, T16 виводить ефективність роботи на абсолютно новий рівень.

Революційна структура

Абсолютно нова модульна конструкція T16 спрощує збірку і прискорює щоденне обслуговування. Ступінь захисту IP67 забезпечує надійний захист ключових компонентів дрона. Легкий, але міцний коптер виготовлений з вуглецевих волокнистих композитів і може бути швидко складний до 25% від його початкового розміру, що полегшує його транспортування. Акумулятор і розпилювальний бак легко знімаються, що значно підвищує ефективність пристрою.

Підвищена ефективність

Завдяки відмінним льотним характеристикам бак для розпилювача T16 може вмістити до 16 л рідини, а ширина розбризкування збільшилася до 6,5 м. Система розпилення має 4 нагнітальних насоса і 8 розпилювачі з максимальною швидкістю розпилення 4,8 л / хв. T16 може обробити 10 гектарів за одну годину. Система розпилення також має абсолютно новий електромагнітний витратомір, що забезпечує більш високу точність і стабільність.

Підвищена безпека

Абсолютно нова модульна антенно-електронна система T16 має подвійні IMU і барометри, володіє конструкцією з надмірною сигналом тяги для забезпечення максимальної безпеки польоту. Система подвійного резервування GNSS + RTK підтримує позиціонування на сантиметровому рівні. Дрон також підтримує технологію подвійної антени, яка забезпечує сильне опір магнітним перешкод.

Модернізований радар

Модернізована радіолокаційна система T16 може сприймати робочу середу вдень або вночі, не наражаючись впливу світла або пилу. Це значно підвищило безпеку польотів завдяки запобіганню перешкод попереду і ззаду і по горизонтальному полю огляду, що вдвічі більше, ніж у попередніх сільськогосподарських дронів DJI. Дрон також може визначати кут нахилу і автоматично підлаштовуватися під нього навіть в гористій місцевості. Ця інноваційна радіолокаційна система використовує технологію цифрового формування променя (DBF), яка підтримує тривимірну візуалізацію хмар точок.

Безпека з Vision

T16 підтримує технологію передачі OcuSync 2.0 HD, яка розширює діапазон управління до 3 км. Дрон також має широкоугольную FPV камеру і прожектори, які можуть контролювати роботу вдень і вночі, щоб забезпечити максимальну безпеку польоту.

Screenshot_3

Різні потреби. різні режими

T16 надає різні режими для рівній місцевості, гір і садів, щоб задовольнити більшість експлуатаційних потреб. До п'яти літаків T16 може управлятися одним пультом T16 одночасно, що подвоює ефективність роботи одного пілота.

Комплексне рішення

DJI прагне зробити процес захисту рослин більш ефективним і інтелектуальним. Завдяки безпілотним літальним апаратам і ефективних інструментів, рішення DJI для сільського господарства значно спрощує роботу, підвищує ефективність і прискорює модернізацію промисловості.

Мультикоптер DJI Agras T16, CP.AG.00000209.02, DJI Agras

Обожателям техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” продает широкий спектр insta360 x для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «» направлена на ормирование новых идей. Мы предлагаем аксессуары gopro только хорошего качества от известных марок DJI. Приобретайте Мультикоптер DJI Agras T16 в Днепропетровск и другие города Украины. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор g6 plus дарит Вам безграничное количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
EIRP 2,4 ГГц
Діапазон робочих температур от 0 ° до 40 ° C
КІлькість сопел 8
Макс. кут нахилу 15 °
Макс. швидкість 10 м / с (з сильним сигналом GNSS)
Макс. швидкість розпилення 5 л / хв
Об'єм баку 16 л
Робоча частота 2,4000 ГГц-2,4835 ГГц; 5,725 ГГц-5,850 ГГц
Розмір по діагоналі (без пропелерів) 1883 мм
Габарити
Вага батареї квадрокоптера (нетто) 18,5 кг
Маса 39,5 кг
Розмiри 2509 × 2213 × 732 мм (руки і гвинти розгорнуті); 1795 × 1510 × 732 мм (руки розгорнуті, гвинти складені); 1 100 × 570 × 732 мм (руки і гвинти складені)
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.