DJI Focus V2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000234.02
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 48 970 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Бездротова технологія .

Пульт DJI Focus здатний працювати на відстані до 100 метрів на землі. Затримка сигналу займає всього 14 мс. За допомогою цього пристрою можна підвищити плавність камери Zenmuse X5R чи Zenmuse X5 на Inspire. Досить просто зробити установку на літальний апарат і DJI Focus автоматично підключиться до пульта управління.

Можливість обмежити зону фокусування.

DJI Focus дозволяє встановити обмеження діапазону фокусування відповідно до побажань оператора. Традиційний об'єктив володіє зоною фокусування від декількох метрів і до безкінечності, що не завжди підходить в знімальному процесі. Максимально точні безколекторні двигуни DJI Focus допоможуть запам'ятати потрібний діапазон фокусування і зазначені кордони не будуть порушені.

Маркувальне кільце.

Для максимальної зручності використання, DJI Focus має спеціальне біле кільце навколо рукоятки фокусування. Воно може бути використано для нанесення потрібних оператору параметрів. Досить просто розмістити потрібні шкали за допомогою маркера або наклейок. Зазначені параметри будуть добре помітні навіть у темряві, оскільки кільце підсвічується.

Дисплей.

На невеликому OLED-дисплеї, який розташований під рукояткою фокусування DJI Focus, доступні внутрішні налаштування пристрою. У разі необхідності, оператор може виставити кілька точок фокусування і потрібну швидкість перемикання з однієї на іншу.

Сумісність з камерами серії X5.

DJI Focus може бути підключений до камери серії Х5. Для управління на далеких дистанціях потрібен модуль розширення, який здатний працювати з частотою 5,8 ГГц. Завдяки цьому DJI Focus може бути підключений до пульта управління Inspire і управляти камерою на відстані до 5 км. Даний модуль також сумісний зі стабілізатором Ronin-MX, який встановлений на польотну платформу М600.

Наявність додаткових роз'ємів.

У корпусі DJI Focus передбачені два комунікаційних гнізда. За допомогою даної можливості, до пристрою можна підключати додаткові пристрої.

Зручність підзарядки.

Пульт DJI Focus працює на літій-іонному акумуляторі ємністю 1700 мАг. Для підзарядки пристрою можна навіть не витягувати акумулятор, а просто підключити пристрій до блоку живлення за допомогою кабелю USB. У разі необхідності, заміна акумулятора займе всього кілька секунд часу.

DJI Focus V2, CP.ZM.000234.02, DJI Focus

Ценителям техники посвящается! Онлайн-каталог техники “Fly Technology” предлагает обширная коллекция аккумулятор для mavic pro для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «DJI Focus» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем mavic air fly только хорошего качества от крупнейших фирм PolarPro. Приобретайте DJI Focus V2 в Славянск и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция insta360 smart remote дарит Вам безграничное количество ошеломляющим впечатлениям.
Комплектація

Пульт Focus.

Мотор.

Ремінець.

Маркувальні кільця.

Зубчасті кільця для різних об'єктивів (60 мм, 70 мм, 80 мм і 90 мм).

Кабелі.

Кейс.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.