? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

DJI Guidance

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.VL.000003
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 42 200 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Висока точність візуального позиціонування

Навіть без GPS, досягається зависання з точністю до сантиметра. Навіть при польоті на високих швидкостях, алгоритми високої точності надають інформацію про місцезнаходження майже в будь-якій місцевості. Система візуального позиціонування Guidance ефективна на висотах до 20 метрів.

Визначення перешкод в кожному напрямку

Guidance безперервно сканує простір поруч і виявляє перешкоди в режимі реального часу. При використанні спільно з контролером польоту DJI, він може сказати вашому дрону зупинитися, щоб автоматично уникнути зіткнення, навіть на високих швидкостях.

SDK

Guidance повністю сумісний з SDK DJI і підтримує кілька інтерфейсів для зручного експорту даних. Розробники можуть створювати власні додатки і розширювати використання візуальних і ультразвукових датчиків Guidance для задоволення будь-яких потреб.

DJI Guidance, CP.VL.000003, EOL

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY продает обширный каталог проекторы xgimi для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем dji osmo mobile3 только высокого уровня качества от известных брендов PolarPro. Заказывайте DJI Guidance в Николаев и по всей Украине. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор для dji mavic принесет Вам неисчислимое количество реальных впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.