? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

DJI Guidance

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.VL.000003
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 42 200 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Висока точність візуального позиціонування

Навіть без GPS, досягається зависання з точністю до сантиметра. Навіть при польоті на високих швидкостях, алгоритми високої точності надають інформацію про місцезнаходження майже в будь-якій місцевості. Система візуального позиціонування Guidance ефективна на висотах до 20 метрів.

Визначення перешкод в кожному напрямку

Guidance безперервно сканує простір поруч і виявляє перешкоди в режимі реального часу. При використанні спільно з контролером польоту DJI, він може сказати вашому дрону зупинитися, щоб автоматично уникнути зіткнення, навіть на високих швидкостях.

SDK

Guidance повністю сумісний з SDK DJI і підтримує кілька інтерфейсів для зручного експорту даних. Розробники можуть створювати власні додатки і розширювати використання візуальних і ультразвукових датчиків Guidance для задоволення будь-яких потреб.

DJI Guidance, CP.VL.000003, EOL

Неравнодушным техники посвящается! Онлайн-каталог FLY TECHNOLOGY представляет богатая коллекция панорамные камеры для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «» нацелена на открытие новых идей. Мы предлагаем проектор xgimi только высочайшего качества от крупных брендов Ryze. Приобретайте DJI Guidance в Бердянск и другие уголки страны. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор для смартфона принесет Вам различное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.