DJI RoboMaster S1

Відгуки:
(1)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RM.00000114.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 19 215 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас
Додаткові опції
i

Народжений перемагати

RoboMaster S1 змінює гру. Освітній робот створений для розкриття потенціалу кожного учня. Натхненний щорічним конкурсом роботів RoboMaster від DJI, S1 надає користувачам глибоке розуміння науки, математики, фізики, програмування і багато чого іншого завдяки захоплюючим ігровим режимам і інтелектуальним функціям. S1 підтримує мови програмування Scratch і Python, що дозволяє користувачам випробувати математику, фізику і технологію штучного інтелекту в ультрасучасній і надихаючій манері.

Screenshot_2.jpg

Яскравий дизайн

Дизайн S1 є яскравим прикладом ефективності машини. Завдяки потужним конфігураціям, S1 дозволяє вам створювати, перемагати і розширювати свої межі настільки, наскільки ви готові. Модульна конструкція дозволяє побудувати свій S 1 з нуля, отримуючи задоволення в процесі і забезпечуючи практичний досвід роботи з кожним гвинтом.

Інтелектуальний контролер

Використовуючи потужний ЦП, інтелектуальний контролер може одночасно підтримувати такі функції, як передача зображень високої чіткості з малою затримкою, обчислення AI і розробка програм. Він також легко координує передачу для виконання командних сигналів.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Бластер

S1 Blaster використовує світлодіодні ліхтарі , щоб окреслити траєкторію запуску гелевих кульок і інфрачервоних променів. Яскраві звукові ефекти і ефект віддачі додають враження для імітації занурення в битву. Для додаткової безпеки Blaster використовує нетоксичні гелеві кульки і навіть має обмеження по швидкості і куту нахилу.

2-осьовий механічний стабілізатор

Діапазон повороту карданного підвісу становить 540° × 65°, що забезпечує розширену зону огляду для камери FPV. Вбудований безщітковий двигун з прямим приводом працює разом з IMU і алгоритмами, що дозволяє переміщувати карданний підвіс з точністю контролю вібрації в межах ± 0,02°, забезпечуючи плавну передачу зображення і точність управління.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Високопродуктивний мотор

S1 поставляється з налаштованим двигуном M3508I, який оснащений вбудованим FOC ESC з вихідним моментом до 250 мН • м. Лінійні датчики з ефектом Холла з поліпшеними алгоритмами дозволяють управляти з максимальною точністю. Додаткові механізми безпеки забезпечують виняткову стабільність.

Досвід і технології

Технологія AI дозволяє S1 розпізнавати жести, звуки і навіть інших роботів S1. Гра з RoboMaster S1 відкриває двері для навчання штучного інтеллекту, даючи вам практичне уявлення про технології завтрашнього дня. S1 може бути запрограмований на автоматичне слідування накресленій лінії на землі. Завдяки передовій технології комп'ютерного зору, S 1 може ідентифікувати і відстежувати будь-яку людину, яку ви вибираєте в поле зору робота.

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Почніть з автоматичного водіння

Використовуючи Vision Markers для створення «світлофорів» та інших перешкод, користувачі можуть писати свої власні програми, які дозволяють S1 автоматично керувати автомобілем і виконувати складні завдання. Вивчіть математичні принципи, пов'язані з роботизованим керуванням і механікою руху, за допомогою шести програмованих модулів штучного інтелекту S1. Отримайте глибоке розуміння AI по мірі розвитку цих навичок і багато чого іншого.

Світ - твоя арена

Створіть свою власну арену змагань в будь-якому місці, в будь-який час і насолоджуйтеся різними режимами гри з захоплюючим досвідом FPV. Розблокуйте спеціальні навички, такі як екстремальна швидкість, розпізнаючи певні маркери, або використовуйте зброю проти конкурентів, щоб виграти гонку. Ви навіть можете записати і поділитися всіма діями одним натисканням кнопки.

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Практичне навчання

S1 поставляється з усім, що потрібно користувачам для початку роботи. Road to Mastery пропонує засновані на проектах курси, які покращують розуміння користувачами мов програмування, в той час як RoboAcademy пропонує навчальні плани відео і детальне керівництво з програмування з докладним поясненням блоків і модулів S1. За допомогою спеціального додатку RoboMaster підтримуються мультиплатформенні взаємодії і різні методи роботи для S1, а також багаті освітні ресурси і кілька режимів змагання.

DJI RoboMaster S1, CP.RM.00000114.01, DJI RoboMaster

Любителям техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” может предложить богатый ассортимент пульт для dji spark для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «DJI RoboMaster» нацелена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем hasselblad h6d только отличного качества от проверенных брендов FeiyuTech. Покупайте DJI RoboMaster S1 в Александрию и прочие города. за короткие сроки. Наш товар insta360 camera дарит Вам безграничное количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур -10 - 40 °C
Макс. швидкість 0-3,5 м / с (вперед); 0-2,5 м / с (назад); 0-2,8 м / с (вбік)
Робоча частота 2.4 GHz, 5.1 GHz, 5.8 GHz
Фото і відео
Відео MP4
Макс. бітрейт відео 16 Мбіт/с
Матриця CMOS 1/4 "; Робоча область матриці: 5 МП
Розширення відео FHD: 1080/30 кадрів на секунду; HD: 720/30 кадрів на секунду
Розширення фото 2560 × 1440
Акумулятор
Ємність батареї 2400 мАг
Габарити
Маса Близько 3.3 кг
Розмiри 320 × 240 × 270 мм
Відгуків (1)
Аноним
Аноним
25.12.2020
Робот очень крутой, ребёнку понравился.