DJI Terra Advanced Overseas 1 year

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RJ.00000009.01
  • Наявність: За запитом
Запросити цiну
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вам цiну

Передові технології

DJI Terra - програмний інструмент, який перетворює дані безпілотників в цифрові 3D-моделі і карти для зручного аналізу. DJI Terra дозволяє підприємствам і організаціям, що використовують дрони DJI, захоплювати, візуалізувати і аналізувати аерофотознімки для широкого спектра застосувань в сфері громадської безпеки, будівництва, інфраструктури, сільського господарства і кіноіндустрії.

Автоматичне планування польоту і збір даних

DJI Terra допомагає пілотам дронів швидко планувати автоматизовані польоти за допомогою декількох простих у використанні опцій, заснованих на області чи об'єктах, які вони хотіли б захопити. Програма має на увазі три типи планування місії:

• Area: захоплює певну область швидко і легко, малюючи призначену для користувача многокутну зону польоту на мапі. DJI Terra автоматично генерує ефективні варіанти траєкторії польоту в залежності від обраної області.

• Waypoint: створення динамічних призначених для користувача траєкторій польоту через область або навколо об'єктів з використанням шляхових точок і регульованих параметрів, таких як висота, швидкість, курс, кут нахилу карданного підвісу. Для більш складних місій, що вимагають високої уваги до деталей, функція 3D Flight Visualization дозволяє проектувати і моделювати місії на існуючих 3D-моделях.

• Oblique: набір даних, автоматично виконуючи один і той же маршрут кілька разів. Кожен політ автоматично регулює кут нахилу камери, щоб відобразити нові деталі, надаючи додаткову чітку 3D-модель об'єкта або об'єкта під кількома кутами.

Картування в режимі реального часу

DJI Terra дозволяє пілотам швидко створювати 2D ортомозаічние карти під час польоту дрона, що ідеально підходить для місій, де ситуаційна обізнаність має вирішальне значення і рішення повинні прийматися в лічені хвилини.

Можливість швидкої обробки для ефективної реконструкції

За допомогою DJI Terra користувачі можуть ефективно генерувати реалістичні уявлення будь-якого середовища за допомогою докладних 2D-ортомозаік і реконструкцій 3D-моделей, що використовуються для промислових застосувань, таких як реконструкції аварій транспортних засобів, відстеження прогресу в будівельних проектах або проведення великомасштабних робіт

Простий аналіз даних

2D- і 3D-інструменти вимірювання: аналізуйте дані та генеруйте миттєві дані за допомогою простих у використанні інструментів аналізу, які надають різні виміри, включаючи лінійне відстань, площа поверхні і об'ємні оцінки. Анотація: для поліпшення взаємодії між командами і складання звітів за поточними проектами можна редагувати і публікувати ярлики коментарів.

Сумісність дронів

Забезпечення DJI Terra сумісно з дронами серії Phantom 4: Phantom 4 RTK, Phantom 4 Pro V2.0, Phantom 4 Pro + V2.0, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Advanced і Phantom 4.

Функції

Advanced

Pro

2D- картографування в реальному часі

Так

Так

Сільськогосподарське застосування

Так

Так

Імпорт файлу KML

Так

Так

2D- реконструкція ( Поле )

Так

Так

2D- реконструкція ( Міська )

Так

Так

3D- реконструкція

 

Так

3D планування місії

 

Так

 

 

 

DJI Terra Advanced Overseas 1 year, CP.RJ.00000009.01, DJI Terra

Ценителям техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” рекомендует обширный ассортимент батареи для квадрокоптеров для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «DJI Terra» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем камера для съёмки только высокого уровня качества от крупных брендов Yuneec. Заказывайте DJI Terra Advanced Overseas 1 year в Кропивницкий и другие города Украины. за короткие сроки. Наша продукция стедикамы feiyutech подарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.