? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Подвійна рукоятка для DJI Ronin-S

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RN.00000039.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 3 470 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Отримайте кращу керованість Ronin-S з подвійною рукояткою Switch Grip від DJI. Універсальна рукоятка оснащена двома ручками, що дозволяють безпечно тримати кардан і допомагає легко робити знімки під низьким кутом.

Вузол ручки складається з двох рукояток з подушками, двох напрямних і центрального кріплення з трьома точками. Центральне кріплення кріпиться навколо ручки карданного підвісу, а рейки кріпляться до однієї або двох точок кріплення, в залежності від бажаної конфігурації. Швидко затискачі на рукоятках можуть потім ковзати взад і вперед по напрямних для зручного позиціонування, і вони кріпляться до напрямних за допомогою фіксуючого гвинта з накатаною головкою.

Подвійна рукоятка для DJI Ronin-S, CP.RN.00000039.01, Аксесуари DJI Ronin-S

Сторонникам техники посвящается! Интернет-магазин техники FLY TECHNOLOGY реализует немалый список камеры для блогеров для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем phantom 4 rtk только хорошего качества от надежных компаний DJI. Покупайте Подвійна рукоятка для DJI Ronin-S в Луцк и другие уголки страны. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор для смартфона принесет Вам большое количество необыкновенным впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Сумісність Ronin-S
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.