0
0
0

Дисплей DJI CrystalSky (7,85 дюйма)

Основні особливості CrystalSky:

Висока яскравість екрану .  Максимальна яскравість екрану CrystalSky становить 1000 кд / м ², що істотно вище , ніж у більшості звичайних моніторів . Навіть в разі потрапляння прямих сонячних променів на екран CrystalSky, кожну деталь буд ет чітко помітно. У разі занадто сильного світла, пристрій активує режим підвищеної яскравості.

Покращений відео декодер.  Дисплей CrystalSky має поліпшений відео декодером, який зводить до мінімуму затримку при передачі зображення. Що стосується звичайних у стройств , системні обмеження не дозволяють передавати зображення з камери максимально чітко.

Покращена операційна система.  Для максимального комфорту CrystalSky гарантує доступ до всіх польотних налаштувань і камері, а також до перегляду відзнятого матеріалу. Попередньо закачані карти дозволять спокійно літати так само в разі пропажі сигналу Wi-Fi. Крім того, операційна система пристрою виключає будь-які рекламні повідомлення, що часто заважає в разі звичайних дисплеїв.

Потужний акумулятор.  CrystalSky оснащується зовнішнім акумулятором на 4920 мАг. Завдяки цьому, термін його служби значно підвищено. До того ж, оснащення сис темою контролю розрядки продовжує ресурс роботи акумулятора. На повністю зарядженій батареї дисплей може працювати протягом 4-5 годин.

Наявність двох слотів карт пам'яті.  Оснащення екрану двома слотами для карт пам'яті microSD значно розширює обсяг пам'яті пристрою. Завдяки цьому дисплей можна використовувати як для перегляду, так і обробки знятого матеріалу. Дисплей підтримує кодеки H.264 і H.265, що дозволяє переглядати відео зі швидкістю 30 кадрів / с і 60 кадрів / с. Порт HDMI дозволяє переглядати відео на великому екрані, підключивши CrystalSky за допомогою відповідного шнура.

Розширений вибір інтерфейсу зв'язку.  разработ чики обладнали CrystalSky декількома інтерфейсами зв'язку. Зокрема, через порт HDMI відео можна транслювати на великий екран. Двохсмуговий Wi-Fi дозволяє підключати дисплей з іншими пристроями, які підтримують Wi-Fi. Роз'єм USB-A дозволяє по дключать зовнішні накопичувачі або модеми. Можливість підключення до мережі дозволяє проводити прямі трансляції і ділитися фотографіями.

Розширений спектр сумісності.  CrystalSky легко підключається до дронам серії Inspire, Phantom 4, Phantom 3 ( Phantom 3 Professional і Phantom 3 Advanced), Matrice, Mavic Pro і стабілізатори Osmo (крім Osmo Mobile). З'єднання може відбуватися як через Wi-Fi безпосередньо, так і через пульт управління за допомогою кабелю.

Комплектація

CrystalSky × 1.

Intelligent Battery × 2.

Intelligent Battery Charging Hub × 1.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.