0
0
0

Дисплей DJI CrystalSky Ultra (7,85 дюйма)

Основні особливості CrystalSky Ultra:

Висока яскравість екрану .  Максимальна яскравість екрану CrystalSky Ultra становить 2000 кд / м ², що майже в чотири рази більше , на що здатні звичайні монітори . Навіть в разі потрапляння прямих сонячних променів на екран CrystalSky Ultra, кожну деталь буде чітко помітно. У разі занадто сильного світла, пристрій активує режим підвищеної яскравості.

Покращений відео декодер.  Дисплей CrystalSky Ultra має поліпшений відео декодером, який зводить до мінімуму затримку при передачі зображення. Що стосується звичайних пристроїв, системні обмеження н е дозволяють передавати зображення з камери максимально чітко.

Покращена операції нна система.  Для максимального комфорту CrystalSky Ultra гарантує доступ до всім польотним налаштувань і камері, а також до перегляду відзнятого матеріалу. Попередньо закачані карти дозволять спокійно літати навіть в разі пропажі сигналу Wi-Fi. Крім того, операційна система пристрою виключає будь-які рекламні повідомлення, що часто заважає в разі звичайних дисплеїв.

Потужний акумулятор.  CrystalSky Ultra оснащується зовнішнім акумулятором на 4920 мАг . Завдяки цьому, термін його служби значно підвищено. До того ж, оснащення системою контролю розряд ки продовжує ресурс роботи акумулятора. На повністю зарядженій батареї дисплей може працювати протягом 4-5 годин.

Наявність двох слотів карт пам'яті.  Оснащення екрану двома слотами для карт пам'яті microSD значно розширює обсяг пам'яті пристрою. Завдяки цьому дисплей можна використовувати як для перегляду, так і обр аботкі відзнятого матеріалу. Дисплей підтримує кодеки H.264 і H.265, що дозволяє переглядати відео зі швидкістю 30 кадрів / с і 60 кадрів / с. Порт HDMI дозволяє переглядати відео на великому екрані, підключивши CrystalSky Ultra за допомогою соответствующег про шнура.

Розширений вибір інтерфейсу зв'язку.  Розробники обладнав і CrystalSky Ultra декількома інтерфейсами зв'язку. Зокрема, через порт HDMI відео можна транслювати на великий екран. Двохсмуговий Wi-Fi дозволяє підключати дисплей з іншими пристроями, які підтримують Wi-Fi. Роз'єм USB-A дозволяє підключати зовнішні накопичувачі або модеми. Можливість підключення до мережі дозволяє проводити прямі трансляції і ділитися фотографіями.

Розширений спектр сумісності.  CrystalSky Ultra легко підключається до дронам серії Inspire, Phantom 4, Phantom 3 (Phantom 3 Professional і Phantom 3 Advanced), Matrice, Mavic Pro і стабілізатори Osmo (крім Osmo Mobile). З'єднання може відбуватися як через Wi-Fi безпосередньо, так і через пульт управління за допомогою кабелю.

Комплектація

CrystalSky Ultra × 1.

Intelligent Battery × 2.

Intelligent Battery Charging Hub × 1.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.