Дистанційний пульт для Ronin-M

-8%
Акція
Закінчується
Дистанційний пульт для Ronin-M
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000174
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 3 710 грн
Ціна: 4 025 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Повний контроль з допомогою великого пальця
Унікальний чутливий до тиску джойстик дозволяє швидко змінювати налаштування, швидкість і напрямок вашого стедікама, натисканням всього одного пальця. Управління камерою і доступ до додаткових налаштувань, включаючи калібрування, налаштування каналів і встановлених профілів. Внесення змін відбувається навіть швидше, ніж при використанні пульта дістанційного управління Ronin або мобільного додаток і може бути зроблено прямо під час зйомки.

Швидка установка і монтаж
Контролер легко закріплюється на ручці або в будь-якому місці, без допомоги додаткових інструментів.

Яскравий OLED- екран

Переглядайте поточний стану і отримуйте доступ до основних функцій Ronin використовуючи яскравий, чіткий OLED-екран OLED.

Тривалий термін служби батареї

Вбудований акумулятор забезпечує до 18 годин роботи на одній зарядці, що дозволяє використовувати його в протягом усього дня. Якщо ви віддаєте перевагу контролювати свій Ronin на відстані, то дальність передачі сигналу дозволяє управляти їм на відстані до 60 метрів.

Підтримка двох контролерів

При роботі в тандемі з рідним пультом ДУ, ви можете встановити пріоритет, легко позначаючи основний пристрій управління.

Майбутні поновлення

Порт Micro-USB на Thumb Controller дозволяє завантажувати і застосовувати будущи е поновлення програмного забезпечення і заряджати вбудований акумулятор.

Дистанційний пульт для Ronin-M, CP.ZM.000174, Аксесуари DJI Ronin-M

Обожателям техники посвящается! Интернет-магазин FLY TECHNOLOGY представляет большая коллекция камера osmo pocket для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «Аксесуари DJI Ronin-M» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем аксессуары gopro только хорошего качества от известных фирм SanDisk. Покупайте Дистанційний пульт для Ronin-M в Львов и иные города. за короткие сроки. Наш товар hdmi phantom 4 дарит Вам безграничное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.