0
0
0

Дистанційний пульт для Ronin-M

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000174
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Повний контроль з допомогою великого пальця

Унікальний чутливий до тиску джойстик дозволяє швидко змінювати налаштування , швидкість і напрямок ваш його стедікама , натисканням всього одного пальця . Управління камерою і доступ до додаткових налаштувань, включаючи калібрування, настроювання каналів і встановлених профілів. Внесення змін відбувається навіть швидше , ніж при використанні пульта дістанціонног про управління Ronin або мобільного додаток   і може бути зроблено прямо під час зйомки .

Швидка установка і монтаж

Контролер легко закріплюється на ручці або в будь-якому місці ви НЕ хочете , без допомоги додаткових інструментів .

Яскравий OLED- екран

Переглядайте поточний стану і отримуйте доступ до основних функцій Ronin використовуючи яскравий , чіткий OLED- екран OLED.

Тривалий термін служби батареї

Вбудований аккуму лятором забезпечує до 18 годин роботи на одній зарядці , що дозволяє використовувати його в протягом усього дня . Якщо ви віддаєте перевагу контролювати свій Ronin на відстані , то дальність передачі сигналу дозволяє управляти їм на відстані до 60 метрів .

Підтримка двох контролерів

При роботі в тандемі з рідним пультом ДУ , ви можете встановити пріоритет , легко позначаючи основ ное пристрій управління .

Майбутні поновлення

Порт Micro-USB на Thumb Controller дозволяє завантажувати і застосовувати будущи е поновлення програмного забезпечення і заряджати вбудований акумулятор .

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.