Стедікам FeiyuTech QING

Новинка
Стедікам FeiyuTech QING
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: QING
  • Наявність: Передзамовлення

Нова ера покадрової фотографії

Спеціально розроблений для бездзеркальних камер і дзеркальних фотокамер, інтелектуальний карданний підвіс Qing підходить для всіх основних типів знімального обладнання, представлених на ринку. Це дозволяє робити таймлапси, панорами, надширокі фотографії і т. д.

Сильний, але легкий

Виготовлений з нового покоління аерокосмічного алюмінієвого сплаву, Qing пропонує комфортне відчуття від дотику і достатню міцність, яка підходить для зйомки в умовах дикого поля. Qing може легко впоратися з основною камерою і об'єктивом з корисним навантаженням до 3,5 кг, в той час як сам він важить всього 1,3 кг. Двовісні функції стабільного, плавного і точного обертання здійснені завдяки абсолютно новому безщітковому двигуну.

Комфортний контроль

Рукоятка з Bluetooth-з'єднанням дозволяє управляти перемиканням режимів, обертанням, зйомкою/записом, налаштуванням параметрів, обертанням осі і т. д. Великий сенсорний екран забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручні операції.

Зовнішній мікрофон

Bluetooth MIC може бути підключений до Qing, забезпечуючи віддалений запис звуку і гарантуючи більш реалістичний контент.

Якість в деталях

Qing використовує швидкознімну пластину ARCA, що дозволяє швидко встановити знімальне обладнання. Стабілізатор оснащений акумулятором 2200 мАг, що гарантує тривалу зйомку. У свою чергу, 3/8-дюймовий отвір для гвинта в нижній частині підтримує всі повзунки, представлені на ринку, а також штативи.

Характеристики
Загальнi
Макс. робоча кутова швидкість (стабілізатор) Нахил: мін 12 ° / с, макс 165 ° / с Пан : мін 8 ° / с, макс 140 ° / с
Максимальна вага камери 3,5 кг
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: ± 50 °; Панорамування: 360 ° (без обмежень)
Час роботи 5 год
Акумулятор
Ємність батареї 2200 мАг
Габарити
Маса 1,3 кг
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.