Фільтри PolarPro 2-5 Stop 6-9 Stop VND для DJI Mavic Air 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: PolarPro
  • Артикул: AR2-CMBO-VND
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 3 020 грн

Охоплюйте широкий діапазон умов освітлення за допомогою комбінованих ND-фільтрів Cinema Series для Mavic Air 2 від PolarPro. Фільтри нейтральної щільності призначені для мінімізації кількості світла, що потрапляє в об'єктив камери. Цей набір з двох фільтрів створений для зменшення освітленості на 2-5 ступенів і 6-9 ступенів відповідно. Вони ідеально підходять для хмарних і дуже яскравих днів і для різних візуальних ефектів, таких як розмитість при русі або знімки з великою витримкою.

Фільтри можуть досягти високих показників завдяки їх мінливому дизайну. Замість того, щоб витрачати час на заміну фільтрів при зміні освітлення, ви можете залишити кожен з них встановленим і відрегулювати його поворотом. Фільтр від 2 до 5 ступенів еквівалентний набору фільтрів: ND4, ND8, ND16 і ND32. Фільтр від 6 до 9 ступенів еквівалентний набору фільтрів: ND64, ND128, ND256 і ND512.

Фільтри PolarPro 2-5 Stop 6-9 Stop VND для DJI Mavic Air 2, AR2-CMBO-VND, Аксесуари DJI Mavic Air 2

Любителям техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” предосталяет обширный ассортимент insta360 camera для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «Аксесуари DJI Mavic Air 2» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем insta360 one x только высокого уровня качества от известных фирм Insta360. Приобретайте Фільтри PolarPro 2-5 Stop 6-9 Stop VND для DJI Mavic Air 2 в Хмельницкий и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наша продукция фотоаппараты hasselblad принесет Вам безграничное количество потрясающих впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic Air 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.