? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Фільтри PolarPro 2-5 Stop 6-9 Stop VND для DJI Mavic Air 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: PolarPro
  • Артикул: AR2-CMBO-VND
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 3 020 грн

Охоплюйте широкий діапазон умов освітлення за допомогою комбінованих ND-фільтрів Cinema Series для Mavic Air 2 від PolarPro. Фільтри нейтральної щільності призначені для мінімізації кількості світла, що потрапляє в об'єктив камери. Цей набір з двох фільтрів створений для зменшення освітленості на 2-5 ступенів і 6-9 ступенів відповідно. Вони ідеально підходять для хмарних і дуже яскравих днів і для різних візуальних ефектів, таких як розмитість при русі або знімки з великою витримкою.

Фільтри можуть досягти високих показників завдяки їх мінливому дизайну. Замість того, щоб витрачати час на заміну фільтрів при зміні освітлення, ви можете залишити кожен з них встановленим і відрегулювати його поворотом. Фільтр від 2 до 5 ступенів еквівалентний набору фільтрів: ND4, ND8, ND16 і ND32. Фільтр від 6 до 9 ступенів еквівалентний набору фільтрів: ND64, ND128, ND256 і ND512.

Фільтри PolarPro 2-5 Stop 6-9 Stop VND для DJI Mavic Air 2, AR2-CMBO-VND, Аксесуари DJI Mavic Air 2

Любителям техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY гарантирует полный спектр аксессуары для osmo pocket для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «» направлена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем экстрим камера только отличного качества от лучших производителей DJI. Приобретайте Фільтри PolarPro 2-5 Stop 6-9 Stop VND для DJI Mavic Air 2 в Никополь и прочие города. за короткие сроки. Наш товар квадрокоптер мавик 2 подарит Вам безграничное количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic Air 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.