Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: PGYTECH
  • Артикул: P-16A-035
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 870 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Пристосуйтесь до постійно змінюваних умов освітлення за допомогою цього набору фільтрів ND / PL для Mavic Air 2 від PGYTECH. Набір включає в себе фільтри ND8 / PL, ND16 / PL, ND32 / PL і ND64 / PL. Вони поєднують в собі переваги двох типів фільтрів в одному. Ви отримуєте легке зменшення фільтрів нейтральної щільності в поєднанні з підвищеною насиченістю кольору, різкістю зображення і зменшенням відображення / відблисків поляризованих фільтрів. Світло, що потрапляє на камеру Mavic Air 2, зменшується на 3-6 ступенів, що ідеально підходить для частково похмурого або дуже яскравого сонячного світла і для отримання знімків, які потребують більш тривалого часу експозиції.

Міцна конструкція

Фільтри виготовлені з німецького оптичного скла SCHOTT, яке кілька разів було відшліфовано і відполіровано для забезпечення низького показника заломлення для забезпечення узгодженості кольорів. Вони захищені від ушкоджень водонепроникним, маслостойкий й стійким до подряпин покриттям.

 

Двостороннє покриття

Оптичне скло містить два додаткових покриття: одне для зменшення відображень без зміни кольору, а інше для поглинання червоного світла.

 

Додаткові можливості

Легка авіаційна алюмінієва рама.

Нековзний дизайн швидкої установки.

Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2, P-16A-035, Аксесуари DJI Mavic Air 2

Неравнодушным техники посвящается! Магазин FLY TECHNOLOGY может предложить обширная коллекция стабилизатор для смартфона для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «Аксесуари DJI Mavic Air 2» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем квадрокоптер dji phantom только высочайшего качества от известных марок Autel. Заказывайте Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2 в Кропивницкий в другие украинские города. за короткие сроки. Наша продукция камера для съёмок подарит Вам различное количество свежих впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic Air 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.