Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: PGYTECH
  • Артикул: P-16A-035
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 870 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Пристосуйтесь до постійно змінюваних умов освітлення за допомогою цього набору фільтрів ND / PL для Mavic Air 2 від PGYTECH. Набір включає в себе фільтри ND8 / PL, ND16 / PL, ND32 / PL і ND64 / PL. Вони поєднують в собі переваги двох типів фільтрів в одному. Ви отримуєте легке зменшення фільтрів нейтральної щільності в поєднанні з підвищеною насиченістю кольору, різкістю зображення і зменшенням відображення / відблисків поляризованих фільтрів. Світло, що потрапляє на камеру Mavic Air 2, зменшується на 3-6 ступенів, що ідеально підходить для частково похмурого або дуже яскравого сонячного світла і для отримання знімків, які потребують більш тривалого часу експозиції.

Міцна конструкція

Фільтри виготовлені з німецького оптичного скла SCHOTT, яке кілька разів було відшліфовано і відполіровано для забезпечення низького показника заломлення для забезпечення узгодженості кольорів. Вони захищені від ушкоджень водонепроникним, маслостойкий й стійким до подряпин покриттям.

 

Двостороннє покриття

Оптичне скло містить два додаткових покриття: одне для зменшення відображень без зміни кольору, а інше для поглинання червоного світла.

 

Додаткові можливості

Легка авіаційна алюмінієва рама.

Нековзний дизайн швидкої установки.

Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2, P-16A-035, Аксесуари DJI Mavic Air 2

Обожателям техники посвящается! Интернет-магазин техники FLY TECHNOLOGY представляет широкий спектр аксессуары для камеры для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Аксесуари DJI Mavic Air 2» направлена на ормирование новых идей. Мы предлагаем robomaster s1 только высокого уровня качества от известных фирм XGIMI. Покупайте Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2 в Северодонецк в другие украинские города. за короткие сроки. Наша продукция dji spark пульт подарит Вам большое количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic Air 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.