Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: PGYTECH
  • Артикул: P-16A-035
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 870 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Пристосуйтесь до постійно змінюваних умов освітлення за допомогою цього набору фільтрів ND / PL для Mavic Air 2 від PGYTECH. Набір включає в себе фільтри ND8 / PL, ND16 / PL, ND32 / PL і ND64 / PL. Вони поєднують в собі переваги двох типів фільтрів в одному. Ви отримуєте легке зменшення фільтрів нейтральної щільності в поєднанні з підвищеною насиченістю кольору, різкістю зображення і зменшенням відображення / відблисків поляризованих фільтрів. Світло, що потрапляє на камеру Mavic Air 2, зменшується на 3-6 ступенів, що ідеально підходить для частково похмурого або дуже яскравого сонячного світла і для отримання знімків, які потребують більш тривалого часу експозиції.

Міцна конструкція

Фільтри виготовлені з німецького оптичного скла SCHOTT, яке кілька разів було відшліфовано і відполіровано для забезпечення низького показника заломлення для забезпечення узгодженості кольорів. Вони захищені від ушкоджень водонепроникним, маслостойкий й стійким до подряпин покриттям.

 

Двостороннє покриття

Оптичне скло містить два додаткових покриття: одне для зменшення відображень без зміни кольору, а інше для поглинання червоного світла.

 

Додаткові можливості

Легка авіаційна алюмінієва рама.

Нековзний дизайн швидкої установки.

Комплект фільтрів PGYTECH ND-PL для DJI Mavic Air 2, P-16A-035, Аксесуари DJI Mavic Air 2

Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic Air 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.