? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Гексакоптер DJI Wind 08

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.HY.000085
  • Наявність: За запитом
Запросити цiну
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вам цiну

Створено для складних умов

Квадрокоптер DJI Wind 8 був розроблений спеціально для застосування в області служби безпеки, промисловості і рятувальних операціях в найскладніших погодних умовах. Справа в тому, що корпус дрона надійно захищений від попадання всередину вологи. В результаті, вдосконалена технологія дозволяє DJI Wind 8 літати навіть в умовах сильної грози. Крім того, пориви вітру до 10 м/с також не вплинуть на стабільність польоту квадрокоптера. Це ідеальне рішення в ситуаціях, коли людські ресурси можуть не все.

wind_8_da.jpg

Тривалий політ

Квадрокоптер Wind 8 здатний протриматися в повітрі близько 39 хвилин, в залежності від батареї і корисного навантаження. При цьому, на борту літаючого пристрою може бути встановлена камера Zenmuse X3 / Z3 / XT / X5 / X5R, Zenmuse Z30. Така тривалість польоту створює широкий спектр можливостей для виконання пошукових або інспекційних робіт.

Промислові технології

Корпус квадрокоптера DJI Wind 8, який може складатися, складається з карбонового каркаса, який кріпиться до центрального відсіку, що відрізняється підвищеною ударостійкістю. Всередині відсіку розміщена не тільки високотехнологічна електронна начинка, а й потужні двигуни. E2000 – це налаштована силова установка, призначена для використання в промислових квадрокоптера. Даний двигун ідеально підходить для важких навантажень в суворих умовах.

Screenshot_1.jpg

wind_8_c.jpg

Посилена батарея

Wind 8 використовує інтелектуальну батарею ємністю 12000 мАг. Зовні акумулятора застосована захисна оболонка і амортизатори. У свою чергу, кабелі не менш захищені для забезпечення безпеки і надійності. Акумулятор забезпечує більш стабільну напругу, продовжуючи його термін служби.

Гексакоптер DJI Wind 08, CP.HY.000085, DJI Wind

Обожателям техники посвящается! Онлайн-каталог техники FLY TECHNOLOGY предосталяет большой выбор robomaster s1 dji для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем стабилизатор dji osmo только высочайшего качества от известных фирм Autel. Покупайте Гексакоптер DJI Wind 08 в Житомир и другие уголки страны. за короткие сроки. Наш товар панорамная видеокамера подарит Вам безграничное количество потрясающих впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур -10...+50° C
Макс. допустима швидкість вітру 10 м / с
Макс. злітна маса 26 кг
Макс. кут нахилу 25 °
Макс. кутова швидкість 150°/с
Макс. час польоту Від 16 до 39 хвилин (в залежності від корисного навантаження)
Макс. швидкість 15 м/с (режим ATTI, без вітру, без навантаження)
Макс. швидкість вертикального зниження 3 м/с
Макс. швидкість набору висоти 5 м/с
Модель двигунів E2000
Розмір по діагоналі (без пропелерів) 1520 мм
Габарити
Маса 8.5 кг (без батареї); 15,7 кг (з 2 батареями DZ-22000mAh)
Розмiри 780x780x482 мм (складений); 1471x1471x482 мм (розкладений)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.