0
0
0

Гексакоптер Typhoon H Plus

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNTYHPEU
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики

 

Розумний гексакоптер

 Чудова якість зображення в поєднанні з надійністю і автоматичними режимами польоту, які бажає кожен фотограф і відеооператор. Гексакоптер Typhoon H Plus оснащений 1-дюймовою камерою з роздільною здатністю відео 4K, контролером польоту PX4 і режимами польоту від Follow Me і Point of Interest до Curve Cable Cam. Відповідні основні частини Typhoon H Plus тепер ще більше захищені від електричних впливів і забезпечують максимальну надійність разом з контролером PX4.

Screenshot_1.jpg

Надійний і ефективний

 Спеціальні повітроводи забезпечують оптимальную циркуляцію повітря і поліпшене охолодження. Завдяки численним оптимізаціям новий Typhoon H Plus є одним з найбільш тихих і ефективних гексакоптерів в своєму класі. Перероблений пульт дистанційного керування ST16 має яскравий дисплей, додатковий USB-роз'єм і абсолютно новий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

 

 

 

 Screenshot_2.jpg

Камера 1" 4K

 Камера C23 оснащена поворотним карданом на 360°, відомим з серії Typhoon H. 1-дюймовий сенсор забезпечує фотографії до 20 МП і відео 4К до зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Камера має поліпшений вихід з низьким освітленням і збільшений динамічний діапазон.

 

Screenshot_3.jpg

Інтелектуальні режими польоту

Підніміть свою творчість на новий рівень, дозволяючи автономним режимам Typhoon H Plus фокусуватися на польоті, коли ви фокусуєтеся на знімку. У режимі Orbit Me Typhoon H пролітає навколо оператора. У режимі Journey Typhoon H Plus автоматично піднімається і виходить на відстань до 90 м і захоплює ідеальні кадри. Легко запрограмуйте невидимий маршрут для польоту H Plus. Гексакоптер буде літати між попередньо заданими координатами, незалежно контролюючи положення камери.

 

 

 H-Plus-flying-59d756f9.pngТехнологія Intel ® RealSense™

 Typhoon H Plus доступний з технологією Intel ® Real-Sense™ і без неї. Завдяки технології 3D, система RealSense™ виявляє об'єкти, руху і відстані, дозволяючи безпілотнику працювати незалежно і без особливих зусиль уникати перешкоди в навближчому оточенні. Перешкоди і безпечний маршрут польоту будуть збережені для наступного польоту.

Характеристики
Загальнi
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.