Гексакоптер Yuneec H520E RTK

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNH520E-RTKEU
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 163 166 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Швидка і високоточна система RTK

З системою Real Time Kinematics гексакоптер H520E здатний визначати своє місцезнаходження з точністю до сантиметра. Система гарантує максимально точні фотографії, більш швидке 3D-картування точні польоти. Принцип роботи системи йде в 2 компонентах: модулі RTK на борту гексакопетра H520E і базовою станцією. YUNEEC H520E RTK може працювати із супутниками GPS, ГЛОНАСС, Galileo і BeiDou.

Гексакоптер нової генерації

Гексакоптер H520E був спеціально розроблений для комерційних місій і надає наземним пошуковим групам, поліції, пожежникам і геодезичним командам універсальний інструмент. H520E – це надійна, потужна і гнучка платформа, яка може бути ідеально адаптована до індивідуальних вимог і, таким чином, дозволяє використовувати безліч галузевих програм. Тривалий час польоту і високоякісні системи камер з вбудованими даними GPS дозволяють швидко і точно перевіряти потрібну область, а точний компас без перешкод дозволяє літати навіть в раніше важких для польоту умовах. Крім продуктивності і гнучкості, при розробці платформи велику увагу було приділено польоту дрона і безпеці даних.

Концепція безпеки

H520E був розроблений з урахуванням найвищих вимог до безпеки і функціональності. Система з шістьма гвинтами забезпечує стабільний і безпечний політ, гарантуючи, що H520E може продовжувати безпечно літати навіть в разі відмови одного гвинта. Вбудовані ультразвукові датчики дозволяють дрону виявляти перешкоди і уникати зіткнень, в той час як датчик батареї видає попередження, коли напруга занадто низька. Крім того, H520E оснащений резервним керуючим сигналом, функцією повернення додому і функцією геозон, яка гарантує, що дрон не вийде за межі радіусу, зазначеного оператором.

Комплексне програмне забезпечення DataPilot™

Yuneec DataPilot™ - це комплексне програмне рішення для планування шляхових точок і дослідницьких місій, яке повністю інтегровано в апаратне і програмне забезпечення H520E. Програмна система DataPilot™ дозволяє користувачам ефективно і послідовно створювати план, 3D-сканування, зображення даних сільськогосподарських культур в польових умовах або на комп'ютері для створення траєкторій польоту, не вимагаючи дорогого програмного забезпечення сторонніх виробників. DataPilot™ входить в стандартну комплектацію пульта дистанційного керування ST16E.

Планування польотів

DataPilot автоматично генерує маршрути зйомки з визначеним користувачем переднім/бічним накладенням і перехресним штрихуванням для точного виведення тривимірних або широкоформатних зображень. DataPilot також дозволяє зберігати/кешувати карти від багатьох постачальників для доступу в областях, де немає зв'язку, і надає інструменти для точного розміщення шляхових точок навіть в областях, де немає оновлених карт. Місії можуть бути збережені для подальшого відкликання/повторного польоту або заплановані за межами об'єкта і передані в систему управління по електронній пошті, на флеш-пам'ять або на карті micro-SD.

Універсальні варіанти корисного навантаження

Завдяки безлічі варіантів завантаження H520E можна легко адаптувати до різних областей застосування. В даний час користувачам H520E доступні: тепловізор E10TX/E10TvX, зум-камера E30ZX і фото/відеокамера E90X. Завдяки можливості заміни пристрою за секунди, час простою зводиться до мінімуму, а продуктивність підвищується. Одна комбінація підвісу і камери може бути замінена на іншу без увімкнення або вимкнення живлення дрона.

Захист конфіденційних даних

H520E розроблявся як закрита система, його технічна конструкція виключає можливість зв'язку зі сторонніми серверами. Зв'язок здійснюється тільки між дроном, корисним навантаженням і пультом дистанційного керування ST16E. Файли зберігаються локально в дроні і потрібні Yuneec тільки для сервісних цілей в разі гарантії. Примусової передачі даних на сервери немає. Ні дані польоту, ні зображення, відео або файли журналів не відсилаються на зовнішні сервери. Таким чином, ваші дані завжди гарантовано захищені.

Контролер ST16E

ST16E на базі Android оснащений швидким чотирьохядерним процесором Intel і підтримує OFDM. Завдяки підтримці OFDM передача живого зображення може бути збільшена до 6 кілометрів. Вбудований 7-дюймовий дисплей з сенсорним екраном забезпечує точне і інтуїтивно зрозуміле управління H520E і відображає всю інформацію про політ, а також пряме зображення з камери. Пряме зображення також можна передати на великий монітор через вихід HDMI ST16E. Під час польоту на дисплеї відображаються дані телеметрії в реальному часі: висота, швидкість, відстань від будинку, положення GPS і стан батареї.

Огляд

Вертикальні конструкції можна безпечно і ефективно перевіряти за допомогою точних характеристик польоту H520E. Велика фокусна відстань дозволяє користувачам відлітати далі від проглядається об'єкта без шкоди для якості або глибини зображення. DataPilot™ може зберігати місії, які вимагають щотижневого або щомісячного повторного польоту для цілей порівняння, оцінки відмов або досліджень зносу.

Пошук і порятунок

Yuneec H520E підвищує безпеку на зараженій території, прискорює порятунок людей, а також пропонує інструменти управління сценою з допомогою теплобачення і управління ресурсами. Пожежні цінують здатність «бачити» крізь дим і швидко визначати гарячі точки за допомогою тепловізора, а також можливість спостерігати за операціями на великій площі з висоти пташиного польоту. Крім того, дрон можна використовувати для розвідки маршруту попереду на предмет перешкод, пошуку жертв, фотографування віддалених місць аварії, картографування місцевості або моніторингу місця аварії.

 

Гексакоптер Yuneec H520E RTK, YUNH520E-RTKEU, Yuneec H520E

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY продает немалый список sandisk карта памяти для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из категории «Yuneec H520E» нацелена на открытие новых идей. Мы предлагаем ryze tello только высокого уровня качества от мировых брендов Yuneec. Приобретайте Гексакоптер Yuneec H520E RTK в Ровно и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наш товар insta360 gps smart дарит Вам различное количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур 0 ° C - 40 ° C
Дальність передачі сигналу пульта 1,6 км
Макс. час польоту до 25 хв
Макс. швидкість 20 м / с
Акумулятор
Ємність батареї квадрокоптера 5250mAh
Габарити
Маса 1985 г (з камерою)
Розмiри Діагональна довжина без гвинтів 520 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.