Гексакоптер Yuneec H520E з тепловізором E20Tvx

Новинка
Гексакоптер Yuneec H520E з тепловізором E20Tvx
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNH520E-E20TvxC
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 266 000 грн

Гексакоптер нової генерації

Гексакоптер H520E був спеціально розроблений для комерційних місій і надає наземним пошуковим групам, поліції, пожежникам і геодезичним командам універсальний інструмент. H520E – це надійна, потужна і гнучка платформа, яка може бути ідеально адаптована до індивідуальних вимог і, таким чином, дозволяє використовувати безліч галузевих програм. Тривалий час польоту і високоякісні системи камер з вбудованими даними GPS дозволяють швидко і точно перевіряти потрібну область, а точний компас без перешкод дозволяє літати навіть в раніше важких для польоту умовах. Крім продуктивності і гнучкості, при розробці платформи велику увагу було приділено польоту дрона і безпеці даних.

Тепловізор

Нова камера E20Tvx NETD для H520E-OFDM має роздільну здатність 640x512 та можливість

отримати дані про температуру для кількісної оцінки. RGB-камера із залишковим освітленням має в 20 разів вищу чутливість

ніж людське око, і фіксує високоякісні зображення навіть в умовах дуже слабкого освітлення. Він маленький, легкий і дякую

до його високої чутливості, це надійний інструмент, який чітко розпізнає цільові об'єкти в деталях.


 


Повністю радіометричний

Завдяки радіометричній технології E20Tvx може вимірювати температуру області, інтерпретуючи інтенсивність інфрачервоного сигналу, що досягає камери. Він збирає дані для кожного пікселя зображення, які потім можна легко завантажити в стандартне програмне забезпечення для подальшого та точного аналізу та звітів.


Концепція безпеки

H520E був розроблений з урахуванням найвищих вимог до безпеки і функціональності. Система з шістьма гвинтами забезпечує стабільний і безпечний політ, гарантуючи, що H520E може продовжувати безпечно літати навіть в разі відмови одного гвинта. Вбудовані ультразвукові датчики дозволяють дрону виявляти перешкоди і уникати зіткнень, в той час як датчик батареї видає попередження, коли напруга занадто низька. Крім того, H520E оснащений резервним керуючим сигналом, функцією повернення додому і функцією геозон, яка гарантує, що дрон не вийде за межі радіусу, зазначеного оператором.

Комплексне програмне забезпечення DataPilot™

Yuneec DataPilot™ - це комплексне програмне рішення для планування шляхових точок і дослідницьких місій, яке повністю інтегровано в апаратне і програмне забезпечення H520E. Програмна система DataPilot™ дозволяє користувачам ефективно і послідовно створювати план, 3D-сканування, зображення даних сільськогосподарських культур в польових умовах або на комп'ютері для створення траєкторій польоту, не вимагаючи дорогого програмного забезпечення сторонніх виробників. DataPilot™ входить в стандартну комплектацію пульта дистанційного керування ST16E.

Планування польотів

DataPilot автоматично генерує маршрути зйомки з визначеним користувачем переднім/бічним накладенням і перехресним штрихуванням для точного виведення тривимірних або широкоформатних зображень. DataPilot також дозволяє зберігати/кешувати карти від багатьох постачальників для доступу в областях, де немає зв'язку, і надає інструменти для точного розміщення шляхових точок навіть в областях, де немає оновлених карт. Місії можуть бути збережені для подальшого відкликання/повторного польоту або заплановані за межами об'єкта і передані в систему управління по електронній пошті, на флеш-пам'ять або на карті micro-SD.

Захист конфіденційних даних

H520E розроблявся як закрита система, його технічна конструкція виключає можливість зв'язку зі сторонніми серверами. Зв'язок здійснюється тільки між дроном, корисним навантаженням і пультом дистанційного керування ST16E. Файли зберігаються локально в дроні і потрібні Yuneec тільки для сервісних цілей в разі гарантії. Примусової передачі даних на сервери немає. Ні дані польоту, ні зображення, відео або файли журналів не відсилаються на зовнішні сервери. Таким чином, ваші дані завжди гарантовано захищені.

Контролер ST16E

ST16E на базі Android оснащений швидким чотирьохядерним процесором Intel і підтримує OFDM. Завдяки підтримці OFDM передача живого зображення може бути збільшена до 6 кілометрів. Вбудований 7-дюймовий дисплей з сенсорним екраном забезпечує точне і інтуїтивно зрозуміле управління H520E і відображає всю інформацію про політ, а також пряме зображення з камери. Пряме зображення також можна передати на великий монітор через вихід HDMI ST16E. Під час польоту на дисплеї відображаються дані телеметрії в реальному часі: висота, швидкість, відстань від будинку, положення GPS і стан батареї.

Огляд

Вертикальні конструкції можна безпечно і ефективно перевіряти за допомогою точних характеристик польоту H520E. Велика фокусна відстань дозволяє користувачам відлітати далі від проглядається об'єкта без шкоди для якості або глибини зображення. DataPilot™ може зберігати місії, які вимагають щотижневого або щомісячного повторного польоту для цілей порівняння, оцінки відмов або досліджень зносу.

Пошук і порятунок

Yuneec H520E підвищує безпеку на зараженій території, прискорює порятунок людей, а також пропонує інструменти управління сценою з допомогою теплобачення і управління ресурсами. Пожежні цінують здатність «бачити» крізь дим і швидко визначати гарячі точки за допомогою тепловізора, а також можливість спостерігати за операціями на великій площі з висоти пташиного польоту. Крім того, дрон можна використовувати для розвідки маршруту попереду на предмет перешкод, пошуку жертв, фотографування віддалених місць аварії, картографування місцевості або моніторингу місця аварії.

 

Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур -10°C - 40°C
Діапазон робочих частот квадрокоптера 2.4 ГГц
Контрольований діапазон підвісу Наклон: от -110° до 30° / Панорамирование: ±165°
Крок пікселя 12um
Макс. дальність передачі сигналу 4 км (Європа) / 6 км (FCC)
Макс. час польоту до 25 хвилин
Макс. швидкість вертикального зниження 2,5 м/с
Макс. швидкість набору висоти 4 м/с
Максимальна вага камери 358 г
Операційна система Android
Точність роботи стабілізатора ±0.02°
Фото і відео
Діапазон ISO 100-3200
Діапазон інфракрасних хвиль 8-14um
Діапазон вимірювання температур Высший порог: -20°-150°, Низший порог: 100°-500°
Матриця 1/2.8" 2.13MP
Розширення відео 640x512 (тепловізор)
Формат кодування відео MP4
Частота тепловізора 25 Гц
Чутливість <50 mk
Швидкість механічного затвору 1/30-1/8000s
Акумулятор
Ємність батареї 6200 mAh
Комплектація

Гексакоптер H520E з модулем OFDM

Тепловізор E20Tvx

2 батареї 4S-6200mAh

Зарядний пристрій

Провід для зарядки 12 В

ST16E Передавач (сенсорний екран)

1 акумулятор ST16E

USB кабель для зарядки

Шторка для екрану від сонця

Шийний ремінець

SD-картка

Посібник користувача

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.