0
0
0

Панорамна камера Insta360 One R 1 Inch

Краща якість зображення екшн-камери

Insta360 об'єднала зусилля з компанією Leica, щоб підвищити рівень якості зйомки екшн-камери. Преміум 1-дюймовий сенсор, легендарний оптичний дизайн Leica і приголомшливий динамічний діапазон – все в міцному, компактному корпусі. Зйомка на ходу ще ніколи не виглядала так добре.

Відобразити всі деталі.

Камера ONE R 1-Inch Edition готова до зйомки в надвисокому дозволі 5.3K. День чи ніч, пожвавте ваші знімки з яскравими деталями, які тримаються в тіні, відблиски і всім, що між ними.

Краща стабілізація

FlowState досягає стабілізації, подібної карданному підвісу, без його наявності. Завдяки новому алгоритму виявлення сцени, ваші кадри залишаються чіткими і стійкими навіть при слабкому освітленні.

Приглушене світло? Нічого страшного

1-дюймовий сенсор ONE R перетворює камеру в спеціальний електронний пристрій для зйомки при слабкому освітленні. У приміщенні або пізно ввечері, ONE R виявляє деталі і кольори, які інші камери втрачають в тіні. Після настання темряви включите Night Shot, щоб робити фотографії, які залишаються природними, чіткими і яскравими.

Подивися на зірки

Режим Starlapse автоматично регулює налаштування експозиції, щоб відобразити найяскравіші, широкі інтервали нічного неба.

ідеальні знімки

Новий режим брекетингу автоекспозиції (AEB) дозволяє знімати 3, 5, 7 або 9 кадрів одночасно. Скористайтеся всіма перевагами кращого в своєму класі динамічного діапазону ONE R 1-Inch Edition і сфотографуйте складні умови освітлення так, як ви їх бачите.

Про всяк випадок водонепроникна

ONE R володіє класом водонепроникності IPX8. Камера залишається водонепроникною на глибині до 5 м. ONE R впорається з водою, будь то біля басейну або в дощовий день.

ПРИМІТКА: ONE R є водонепроникною після повного складання і установки в доданий монтажний кронштейн.

Більше життя. менше редагування

Додаток ONE R використовує FlashCut на базі AI для пошуку кращих знімків і одночасного редагування. FlashCut аналізує кадри по темі, якості і часу зйомки, щоб створити кінематографічні кліпи, якими можна миттєво поділитися.

Розумне управління

Візьміть GPS Smart Remote для керування ONE R, легко фіксуйте об'єкти для відстеження і записуйте дані GPS в реальному часі для відстеження ваших пригод. Новий додаток Apple Watch робить управління ONE R на льоту простіше, ніж коли-небудь. Коли ONE R знаходиться поза досяжністю, просто скажіть, щоб почати зйомку за допомогою голосових команд.

Комплектація

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.