ua
ru
Мова
ua
ru
Слідкуйте за нами в соціальних мережах
Інспекція

Інспекція

Швидкий огляд та контроль інфраструктури
Інспекція
Автономний політ
Автономний політ
Політ по заданному маршруту чи побудова інтелектуальних маршрутів
Поточне відео у реальному часі
Поточне відео у реальному часі
SkyCommand Center разом із системою Nest. Завдяки цій платформі можна керувати дронами та переглядати живе відео під час польоту або отримувати доступ до записаних даних польоту
Dynamic Track
Dynamic Track
Можливість динамічного відслідковування людини
Теплові режими зйомки
Теплові режими зйомки
Теплові режими зйомки за допомогою тепловізійної камери

Переваги застосування БПЛА
Доступ та опрацювання
Доступ та опрацювання
Негайний досуп та опрацювання інформації під час місії
Синхронізація
Синхронізація
Синхронізація між командами виконавців

Зменшення ризиків
Зменшення ризиків
Запобігання утворенню катастроф, усунення катастроф та захист людини з її ресурсами
Рекомендовані моделі
Квадрокоптер Autel EVO II Dual Enterprise Rugged Bundle (640T)
Квадрокоптер Autel EVO II Dual Enterprise Rugged Bundle (640T)

Інспекція промислових споруд або важкодосяжних місць для людини є важливим завданням не лише для успішного функціонування складних механізмів, а й пошуку або порятунку людей. Квадрокоптер Autel EVO II Enterprise ввібрав в себе новітні розробки в сфері промислових рішень.

Тепер оператори можуть досліджувати, відкривати і творити в тандемі з інноваційними технологіями. EVO II Enterprise надає не лише розширені функції, такі як запобігання перешкод і інтелектуальні режими польоту, але і високотехнологічні силові установки. Нові мотори забезпечують максимальну швидкість до 65 км на годину, час польоту 42 хвилини і робоча відстань до 12 км (стандарт FCC).

Однак льотні характеристики – це тільки початок. Версія EVO II Enterprise оснащується налаштовуваними аксесуарами, оптимізована для роботи в повітрі і відповідає всім вимогам інспекції, пошуку і порятунку людей, роботи правоохоронних органів та співробітників служби пожежогасіння.

EVO II Enterprise поставляється з 7,9-дюймовим контролером Autel Smart Controller з яскравістю 2000 ніт, який дозволяє користувачам переглядати пряму трансляцію з дозволом до 1080p.

Високоякісна камера

Камера з двома датчиками: включає камеру 8K і інфрачервону камеру, яка має менше законодавчих обмежень, у порівнянні з аналогом від Flir. Пристрій може працювати в звичному видимому, інфрачервоному і подвійному режимах. Крім того, ця камера робить інфрачервоні зображення з роздільною здатністю 640 x 512 (640) або 320 x 256 (320) і записує відео 720p зі швидкістю 30 кадрів в секунду в режимі подвійного зображення.

Додаток Autel Explorer™

Додаток Autel Explorer™ вбудовано в інтелектуальний контролер і використовується для управління дроном. Додаток оптимізовано для EVO II Enterprise. Доступні наступні функції: інтелектуальна фотографія, політ із завданням та інтелектуальні режими польоту. Інтелектуальна фотографія включає в себе більше десяти функцій, таких як Dynamic Track і Smart Orbit, для задоволення різних потреб. Mission Flight надає місії Waypoint, Rectangular, Polygon і Oblique, що дозволяє дрону автоматично виконувати пошуково-рятувальні, правоохоронні та інспекційні операції для задоволення складних потреб різних галузей.

Квадрокоптер Autel EVO II Pro V3
Квадрокоптер Autel EVO II Pro V3

"Бачити більше" — це саме про EVO II Pro V3

За допомогою нового алгоритму Moonlight Algorithm 2.0 ви можете побачити більше, чіткіше, яскравіше. Навіть вночі!

Додаткова обробка шумоподавлення та діапазон ISO 100-44000 забезпечить вам неймовірні кадри при недостатньому освітленні.

Завдяки новому 20-мегапіксельному -дюймовому CMOS-сенсору зображення Sony EVO II Pro V3 підтримує роздільну здатність відео до 6K з розширеним динамічним діапазоном, сильнішим шумопоглинанням і вищою частотою кадрів.

 • Вага AUTEL EVO II Pro V3 1191 г.
 • Максимально допустима швидкість вітру для цієї моделі 17.2 - 20.7 м/с (8 рівень).
 • EVO II Pro V3 оснащено потужним акумулятором ємністю 7100 мАг, що дозволяє літати до 40 хв. 
 • Максимальна дистанція польоту:

- по сертифікації FCC: 15km

- по сертифікації CE/SRRC: 8km

Квадрокоптер "має на борту" 19 датчиків — включаючи 12 візуальних датчиків, основну камеру, ультразвук і подвійні IMU. EVO II Pro може легко створювати тривимірні карти та планувати шляхи через складну місцевість у реальному часі.

Також коптер може моделювати місцезнаходження та швидкість цілей одночасно, точно прогнозувати їх траєкторію та безперервно відстежувати їх, ідентифікуючи до 64 об’єктів одночасно.

Цей пристрій оснащено чотирма системами для пошуку супутника: GPS, GLONASS, Galileo та BeiDou.

EVO II Pro V3 у комплекті з Autel Smart Controller SE (6,4 дюйма), який може автоматично підбирати частотний діапазон із найменшими перешкодами, водночас передавати зображення 1080p Full HD на 15 км під час польотів.

У квадрокоптера EVO II Pro V3 чудова якість зображення.

Використовуючи надчутливий CMOS-сенсор Sony, пристрій забезпечує вражаючу роздільну здатність відео в умовах слабкого освітлення до 6K, розширений динамічний діапазон і потужніше шумозаглушення.

EVO II Pro V3 може робити 12-бітні фотографії DNG і здатний записувати до 68,6 мільярдів кольорів із 64-кратною потужністю передачі кольору, ніж 10-біт, що забезпечує більшу гнучкість у пост-продакшені.

Квадрокоптер Autel EVO Max 4T
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T

AUTEL EVO Max 4T надзвичайно здібний та портативний дрон.

Він пропонує користувачам потужні технології та розширену автономність.


Характеристики:

 • Вага — 1500 г (без аксесуарів)

 • Максимальний час польоту — 42 хв

 • Максимальний опір вітру — до 12 м/с

 • Діапазон передачі зображення — до 20 км

 • Робочі температури — від -20°C до 50°C

Переваги:

 • Автономний пошук шляху

 • Доступ до навігації у середовищах із забороною GPS

 • Точна ідентифікація та відстеження об’єктів

Дана модель оцінює складні середовища для створення тривимірної траєкторії польоту в режимі реального часу для бездоганного уникнення перешкод. Удосконалені датчики роблять можливим політ у недоступних для GPS зонах. 

У дрона немає сліпих зонEVO Max 4T — єдиний комерційний дрон, який поєднує традиційні системи бінокулярного зору з радіолокаційною технологією міліметрових хвиль. Це дозволяє вбудованому механізму автономії EVO Max 4T сприймати об’єкти розміром до 0,5 дюйма, усуваючи сліпі зони та забезпечуючи роботу в умовах слабкого освітлення або дощу.

Зв'яжіться з нами
Якщо вам потрібна додаткова інформація про продукт та галузеві рішення, залиште свою контактну інформацію, щоб ми могли надати вам послуги.