? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Камера DJI FPV Air Unit

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.TR.00000004.02
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 6 615 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Знімайте ваші повітряні польоти з FPV Air Unit від DJI. Повітряний блок складається з відеопередавачі і рекордера, 1080p HD FPV камери і двох антен. Встановіть його на свій безпілотний літальний апарат і запишіть відео 1080p60 подорожі на додаткову карту microSD, вставлену в передавач.

Якщо ви хочете отримати більш захоплюючий досвід, ви можете підключити додаткові сумісні окуляри FPV і передавати потокове відео з вашого безпілотного літального апарату або автомобіля RC з якістю до 720p120.  

Камера DJI FPV Air Unit, CP.TR.00000004.02, DJI Digital FPV System

Обожателям техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY рекомендует большая коллекция камера osmo dji для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «» нацелена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем стабилизатор для камеры только хорошего качества от проверенных компаний PolarPro. Заказывайте Камера DJI FPV Air Unit в Белую Церковь и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор для mavic pro подарит Вам большое количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.