Камера DJI FPV Air Unit

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.TR.00000004.02
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 6 620 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Знімайте ваші повітряні польоти з FPV Air Unit від DJI. Повітряний блок складається з відеопередавачі і рекордера, 1080p HD FPV камери і двох антен. Встановіть його на свій безпілотний літальний апарат і запишіть відео 1080p60 подорожі на додаткову карту microSD, вставлену в передавач.

Якщо ви хочете отримати більш захоплюючий досвід, ви можете підключити додаткові сумісні окуляри FPV і передавати потокове відео з вашого безпілотного літального апарату або автомобіля RC з якістю до 720p120.  

Камера DJI FPV Air Unit, CP.TR.00000004.02, DJI Digital FPV System

Любителям техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY предлагает широкий спектр аккумулятор для phantom 4 для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «DJI Digital FPV System» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем gopro аксессуары только высокого уровня качества от проверенных брендов Lume Cube. Покупайте Камера DJI FPV Air Unit в Днепродзержинск и прочие города. за короткие сроки. Наш товар dji spark аккумулятор подарит Вам безграничное количество потрясающих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.