0
0
0

Камера DJI Zenmuse X7

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.BX.00000028.01
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики
Розмiри: 151 × 108 × 132 мм

Основні особливості Zenmuse X7:

Screenshot_1.jpgІнновації від DJI.  

Zenmuse X7  представляє собою принципово нове бачення компактних професійних знімальних пристроїв . Це перша камера, яка про снащени кріпленням DL. Це допомагає швидко і зручно проводити зміну об'єктива. Нове знімальну пристрій формату Супер-35 оснащений вбудованим стабілізатором і прекрасно підходить для виконання професійної зйомки кіно. Завдяки CMOS-матриці в 24 Мп і динамічному діапазону 14 кроків,   Zenmuse  X7  здатна знімати високоякісне відео в 6K (CinemaDNG) і 5.2K (Apple ProRes). Щодо фотозйомки, камера може виконувати її в RAW (20 кадрів / с) з розширенням в 24 Мп. До того ж, нова колірна   система DJI Cinema Color System істотно спрощує процес обробки знятого матеріалу.

Screenshot_3.jpg

Професійний інструмент операторів. 

фотоматриця формату S35, якою оснащена   Zenmuse  Х7, дозволяє знімати нестиснене відео з роздільною здатністю 6К при 30 кадрах / с, і 3,9К при 59,94 кадрах / с. Інноваційна матриця надзвичайно чутлива до світла, а її динамічний діапазон сос тавляет 14 кроків, що ширше, ніж у професійній камери Zenmuse X5S. Відношення сигнал / шум у   Zenmuse  Х7  составля ет 44 дБ, що також вище, ніж у X5S. Завдяки таким можливостям нова камера створює широке поле для творчості .

 

 

 

Screenshot_1.jpgСистема кріплення DL.  

Компактний і зручний кріплення DJI DL дозволяє швидко і зручно змінювати об'єктиви на камері   Zenmuse  Х 7  без зниження якості зображення . Нова фотоматриця   Х 7  виконана з використанням технології FSI-Cu, яка передбачає надзвичайно тонкі сполучні елементи . В результаті таких оновлень, світло падає на сенсор під трохи більшим кутом, що підвищує світлочутливість матриці. Компактність кріплення DL можна описати робочим відрізком об'єктива з байонетом менше 17 мм, третина з чого складає саме кріплення. Крім того , невеликі розміри кріплення дозволили заощадити вагу камери . З об'єктивом вона важить всього близько 630 г . Всього одна маленька камера , в парі з дроном Inspire 2, може з легкістю замінити знімальне обладнання вагою до 40 кг .

 

Screenshot_5.jpg

 

 

Можливість встановлювати об'єктиви DL.

Комплект об'єктивів DJI DL вкл ючает в себе чотири варіанти з фокусною відстанню , оторое варіюється від 16 до 50 мм . Абсолютно всі моделі об'єктивів виконані з міцного і легкого карбону. Вони створені спеціально для нової матриці камери   Zenmuse  Х 7  і дозволяють знімати з максимальним дозволом в 8 до .

 

 

 

 

 

 Screenshot_2.jpg

Оновлена система обробки зображення .  

Zenmuse  Х 7  оснащена прогресивною системою обробки зображення CineCore 2.1. Завдяки цьому камера здатна знімати відео в 6К при 30 кадрах / с з CinemaDNG і 5.2K при 30 кадрах / с з Apple ProRes. Новий режим EI істотно підвищив якість зйомки в разі різних рівнів чутливості. в результаті , на знятому матеріалі ( особливо в тих них ділянках ) присутній набагато менше шуму і більше деталей .

 

 

 Screenshot_2.jpg Нова колірна   система .  

DJI представила свою останню розробку в області обробки знятого матеріалу – систему Cinema Color System. Система складається з колірного простору D-Gamut RGB і нової кривої D-Log. Соб ного , остання складова працює з 15 кроками динамічного діапазону, відповідним параметрам професійного кінематографа. Навіть на особливо темних або світлих ділянках відзнятого матеріалу деталі зображення зберігаються, що відкриває широкі у зможності для редагування. У свою чергу, D-Gamut створена для зйомки відео або фото з дрона і редусматрівает розширену градацію зеленого на знятому матеріалі. До того ж, D-Gamut розподіляє тони в максимально підходящі зони кольоровості, що створює можливість максимально якісно знімати шкіру людини.

Характеристики
Загальнi
Розмiри 151 × 108 × 132 мм
Питання-відповіді

чи буде камера Zenmuse X7 з іншими дронамі, крім Inspire 2?

Зараз камера сумісна тільки з Inspire 2.

чи можна встановлювати камеру Zenmuse X7 на Inspire 1?

Ні. Пристрої нез місткості .

Які відмінності камер Zenmuse X7 і Zenmuse X5S?

Камера   Zenmuse X7  оснащена фотоматрицею Супер-35 і кріпленням DL, в той час як Zenmuse X5S має матрицю 4: 3 і підтримує вісім об'єктивів зі стандартним байонетом M4 / 3. Крім того, для деяких об'єктивів Zenmuse X5S потрібно балансує кільце.

Які основні переваги Zenmuse X7 над іншими камерами Zenmuse?

Розмір фотоматриці   Zenmuse X7  становить 23,5 × 15,7 мм, а розмір одного пікселя збільшений до 3,91 мкм. Більш чутливий сенсор гарантує 14 кроків динамічного діапазону. Камера здатна знімати нестиснене відео в 6K при 30 кадрах / с і 3.9K при 59,94 кадрах / с.

Які переваги кріплення DL?

Нове кріплення DL істотно зменшує розміри і вага камери з об'єктивом. Крім того, новинка гарантуємо т високу якість зображення.

Об'єктиви можна встановлювати на камеру Zenmuse X7?

Камера   Zenmuse X7  сумісна з чотирма варіантами об'єктивів з максимал ьним значенням діафрагми в F2.8 і постійною фокусною відстанню на байонеті DL.

Яка різниця між об'єктивами DL-S і DL?

Об'єктив DL підтримує повноформатну матрицю, в той час як максимальний розмір матриці, до торий доступний з об'єктивом DL-S, відповідає формату Супер-35.

Яким чином пов'язані між собою Zenmuse X7 Inspire 2, ключі активації DJI Inspire 2 і накопичувач CINESSD?

Камера   Zenmuse X7  сумісна з дроном Inspire 2. Відео, записане на Zenmuse X7, обробляється процесором CineCore 2.1. Ключі активації для DJI Inspire 2 дозволяють процесору CineCore 2.1 використовувати кодеки CinemaDNG і / або Apple ProRes. файли зберігаються на CINESSD-накопичувачі.

Чи можна встановлювати на об'єктиви Zenmuse X7 фільтри від інших виробників?

Будь-який фільтр, діаметр якого становить 46 мм, вага 10-12 г і товщина не більше 4,4 мм (без рез ьби ), сумісний з об'єктивами Zenmuse X7.

Які накопичувачі підтримує для роботи Zenmuse X7 з Inspire 2?

Для звичайної зйомки підійде карта microSD, а для роботи з більш об'ємними файлами рекомендується використовувати CINESSD-накопичувач. Варто відзначити, що CINESSD не працює без карти microSD.

Комплектація

Zenmuse X7 ( без   об'єктива ) × 1.
Бокс для транспортування × 1.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.