Камера Hasselblad H6D-400c Multi-Shot

Відгуки:
(4)
  • Виробник: Hasselblad
  • Артикул: CP.HB.00000209.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 1 679 970 грн

Пропонуючи неймовірно високе розширення і точність кольору, H6D-400c MS від Hasselblad - це спеціалізована камера середнього формату, що відрізняється унікальними можливостями. У порівнянні з традиційними зображеннями з одним знімком це захоплення з декількома кадрами записує до шести послідовних зображень і автоматично об'єднує їх в один 400-мегапіксельний кадр з помітно більшою деталізацією кольору. Система базується на платформі H6D-100c і її 100-мегапіксельному CMOS-датчику 53,4 x 40 мм. Конструкція CMOS забезпечує широкий діапазон чутливості ISO 64-12800, а також 16-бітну глибину кольору, щоб підтримувати помітні деталі і якість при роботі в найскладніших умовах освітлення. Підтримується також вдосконалена електронна платформа з більш швидкими можливостями обробки, а також можливість знімати як UHD 4K, так і Full HD відео з частотою 30 кадрів в секунду у форматі Hasselblad Raw.

Крім зображень, H6D також володіє поліпшеними можливостями підключення з USB 3.0 Type-C для швидкої швидкості передачі даних 5 Гбіт / с і більш високою швидкістю запису. Задня панель оснащена яскравим і чітким 3,0-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм з діагоналлю 920 тис. точок і інтуїтивно зрозумілим управлінням, а також міні-HDMI портом для роботи з більшими зовнішніми моніторами. Збереження в камері можливо за допомогою двох карт пам'яті – один слот CFast і один слот SD, вбудований Wi-Fi також можна використовувати в поєднанні з пристроями iOS, на яких встановлено додаток Phocus Mobile.

Камера дозволяє записувати або чотири, або шість послідовних експозицій, які автоматично змішуються в один кадр, щоб досягти більшої насиченості кольору. Під час кожного захоплення з декількома кадрами датчик фізично переміщається відповідними моторами, що дозволяє отримати повні дані RGB для кожного пікселя. Це забезпечує підвищений колірний дозвіл і чіткість. Ця задня панель 400c дозволяє працювати в режимах з чотирма кадрами або з 6 кадрами, з можливістю створення до 16-бітного, 400-мегапіксельного файлу TIFF обсягом 2,4 ГБ.

Камера Hasselblad H6D-400c Multi-Shot, CP.HB.00000209.01, Камери Hasselblad H6D

Любителям техники посвящается! Онлайн-каталог техники FLY TECHNOLOGY может предложить широчайший выбор дрон dji phantom для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «{Main_Category_H1}» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем robomaster s1 только высочайшего качества от надежных брендов Autel. Покупайте Камера Hasselblad H6D-400c Multi-Shot в Сумы и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция phantom 4 аккумулятор подарит Вам большое количество реальных впечатлений.
Відгуків (4)
Кир
Кир
26.04.2021
Заказал точно такуюже на али экспресс. Цена там 150$. Так что не ведитесь тут накрутка большая.
Лёня водолаз
Лёня водолаз
19.02.2021
хорошее предложение для рынка Украины , обширная сервисная сеть . доступная оптика , советую
Витя Хассельблад
Витя Хассельблад
21.01.2021
Неплохо снимает, как для бюджетной камеры.
Неплохой вариант за свои деньги.
Кирилл
Кирилл
29.11.2020
Тётя подарила на 23 февраля. Так то на троечку конечно. ФотограФии приходится скачивать на комп чтобы потом выложить в Инстаграм.