0
0
0

Камера Hasselblad H6D-400c Multi-Shot

Пропонуючи неймовірно високий дозвіл і точність кольору, H6D-400c MS від Hasselblad - це спеціалізована камера середнього формату, що відрізняється унікальними возможностями . У порівнянні з традиційними зображеннями з одним знімком це захоплення з декількома кадрами записує до шести послідовних зображень і автоматично об'єднує їх в один 400-мегапіксельний кадр з помітно більшою деталізацією кольору. Система ка заходи заснована на платформі H6D-100c і її 100-мегапіксельний CMOS-датчику 53,4 x 40 мм. Конструкція CMOS забезпечує широкий діапазон чутливості ISO 64-12800, а також 16-бітну глибину кольору, щоб підтримувати помітні деталі і якість при роботі в найскладніших умовах освітлення. Підтримується також вдосконалена електронна платформа з більш швидкими можливостями обробки, а також можливість знімати як UHD 4K, так і Full HD відео з частотою 30 кадрів в секунду у форматі Hasselblad Raw.

 

Крім зображень, H6D також володіє поліпшеними можливостями підключення з USB 3.0 Type-C для швидкої швидкості передачі даних 5 Гбіт / с і більш високою швидкістю запису. Задня панел ь оснащена яскравим і чітким 3,0-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм з діагоналлю 920 тис. точок і інтуїтивно зрозумілим управлінням, а також міні-HDMI портом для роботи з більшими зовнішніми моніторами. Збереження в камері можливо за допомогою двох карт пам'яті сл Оти – один слот CFast і один слот SD, вбудований Wi-Fi також можна використовувати в поєднанні з пристроями iOS, на яких встановлено додаток Phocus Mobile.

 

Камера дозволяє записувати або чотири, або шість послідовних експозицій, які автоматично змішуються в один кадр, щоб досягти більшої насиченості кольору. Під час кожного захоплення з декількома кадрами датчик фізично переміщається відповідними моторами, що дозволяє отримати повні дані RGB для кожного пікселя. Це забезпечує підвищену колірне дозвіл і чіткість. Ця задня панель 400c дозволяє працювати в режимах з чотирма кадрами або з 6 кадрами, з можливістю створення до 16-бітного, 400-Мегапікс ьного файлу TIFF обсягом 2,4 ГБ.

 

 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.