0
0
0

Камера Hasselblad X1D II 50C

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Hasselblad
  • Артикул: CP.HB.00000423.01
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики

 

Дизайн і функціональність

X1D II 50C, який отримав нагороду за дизайн першого покоління , по - , як і раніше об'єднує компактність і функціональність . Модернізована елек тронна платформа включає збільшений 3,6- дюймовий сенсорний дисплей і покращений EVF, більш швидку частоту оновлення в режимі реального часу , інтуїтивно зрозуміле і навіть більш швидке управління призначеним для користувача інтерфейсом .

 

 

 Screenshot_2.jpg

Портативна міць

Легка і портативна камера X1D II 50C дозволяє оцінити потужність пристрою середнього формату при занима емой площі менше , ніж у більшості повнокадрових 35- мм камер . Індивідуально відкалібрований для оптимальної продуктивності її великий 50-мегапіксельний CMOS-датчик середнього формату (43,8 x 32,9 мм) відрізняється видатної глибиною кольору і величезним ді наміческіх діапазоном в 14 ступенів. Технологія Hasselblad Natural Color Solution інтегрована в систему камери, забезпечує чудові реалістичні тону, які відповідають тому, що ви ит людське око.

 Screenshot_3.jpg

Інтерфейс

Чудовий 3,6-дюймовий сенсорний задній дисплей XID II 50C з більш високою роздільною здатністю дозволяє більш точно оцінювати результати зйомки. З поліпшеним збільшенням 0,87x EVF X1D II 50C дозволяє побачити ширшу картину. Крім того, система меню тепер доступна при перегляді в EVF, забезпечуючи більшу п ростоту використання в самих різних умовах. Спираючись на інтуїтивно зрозумілий інтерфейс попереднього покоління з можливістю масштабування і прокручування зображень, X1D II 50C володіє більш швидким загальним відгуком при навігації по систем е меню.

 Screenshot_8.jpg

Покращена електроніка

Оновлена я електронна платформа X1D II 50C забезпечує більш чуйну роботу з камерою, в тому числі прискорений попередній перегляд зображень і більш швидку оцінку після зйомки. Крім того, більш висока частота кадрів, рівна 60 кадрів / с, робить изображ ення в режимі реального часу більш плавним як на EVF, так і на задньому дісплее.К того ж, X1D II 50C тепер забезпечує високу якість зображень JPEG з фірмовими кольорами Hasselblad. Слоти для двох SD-карт, тепер підтримують більш швидкий станд арт UHS-II, забезпечують оптимал ьное простір для зберігання і створюються резервні копії малюнків на другу карту при зйомці.

 Screenshot_4.jpg

Нові можливості Phocus Mobile 2

Розширюючи можливості робочого процесу Hasselblad, Phocus Mobile 2 виводить процес редагування зображень на новий портативний рівень. Phocus Mobile 2, сумісний з X1D II 50C через USB-C або Wi-Fi, підтримується на моделях iPad Pro і iPad Air 2019, що дозволяє подорожує фотографу працювати швидше і більш мобільно. З Phocus Mobile 2 користувачі можуть імпортувати, редагувати і оцінювати зображення у форматі RAW, а також імпортувати і оцінювати високоякісних ні зображення JPEG безпосередньо на своєму пристрої.

 Screenshot_5.jpg

 

Розроблена для фотографів

Прийнявши відзначений нагородами дизайн першого покоління, X1D II 50C продол жает спадщина Hasselblad. Камера виконана з високоякісного цільного алюмінію і має чисту поверхню з виведенням найважливіших кнопок. Всі інші команди легко розташовані на задньому сенсорному дисплеї . З затвором , вбудованим в об'єктиви Hasselblad замість корпусу камери , вага і розмір X1D II 50C зводяться до мінімуму , що забезпечує дуже компактну форму .

 

 Screenshot_6.jpg

 

 

Гладка обробка

Глибокий захоплення X1D II 50C дозволяє міцно утримувати камеру , забезпечуючи легку і комфортну зйомку . В рукоятку вбудовано батарейний відсік . Просто натиснувши на неї , батарея плавно витягується .

 

 

 

 Screenshot_7.jpg

Висококласний оптика

Зйомка з X1D II 50C дає доступ до всього спектру висок кокачественной оптики середнього формату Hasselblad, включаючи 9 об'єктивів XCD, 12 об'єктивів HC / HCD ( і конвертер H 1.7x) з адаптером XH в додаток до інших аксесуарів системи H, Об'єктиви XPan з адаптером XPan і V- образні об'єктиви з використанням Адапт ера XV. Всі об'єктиви XCD і HC / HCD оснащені центральними шторками, що забезпечують повну синхронізацію спалаху, в тому числі до 1/2000 секунди. Оптика Hasselblad, виготовлена з міцних металевих компонентів, ретельно протестована для забезпечення опти альної продуктивності і чудової якості зображення.

Характеристики
Загальнi
Комплектація

Камера Hasselblad X1D II 50C.

Плечевой ремінь .

Гарантія .

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.