Камера Yuneec E30Z (30-кратний оптичний зум)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNE30ZEU
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 124 920 грн

E30Z для гексакоптера YUNEEC H520 - це потужна камера з 30-кратним зумом, що дозволяє легко збільшувати віддалені об'єкти для отримання цінних деталей. Компактний корпус камери містить 1/2,8" CMOS-датчик, який забезпечує високоякісний і стабілізований запис навіть в умовах низької освітленості. На додаток до 30-кратного оптичного зуму камера пропонує 6-кратний цифровий зум для гнучких варіантів застосування, таких як інспекція, пошуково-рятувальні операції, моніторинг, пошук людей і багато іншого.

Максимальна швидкість зміни фокусної відстані від широкого кута до телескопічного становить всього 2,55 секунди, що дозволяє вам захоплювати важливу інформацію за короткий час, навіть на відстані. Конкретні налаштування камери, такі як режими фотозйомки або баланс білого, можна налаштувати за допомогою вбудованого сенсорного екрану контролера ST16S. Фокусування камери здійснюється автоматично за допомогою автофокусу. При використанні функції збільшення E30Z стабілізація камери грає особливо важливу роль. Інтегрований 3-х осьовий кардан автоматично компенсує слабкі пориви вітру та рух дрона. Він працює з точністю ±0,02° і забезпечує не тільки плавний відеозапис, а й неймовірно чіткі фотографії. Поворот кардана на 360° з прибраним шасі дрона забезпечує необмежений панорамний огляд.

Камера Yuneec E30Z (30-кратний оптичний зум), YUNE30ZEU, Yuneec E30Z

Неравнодушным техники посвящается! Магазин FLY TECHNOLOGY предоставляет Вашему вниманию широкий ассортимент фотоаппарат хассельблад для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «Yuneec E30Z» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем phantom 4 rtk только хорошего качества от проверенных брендов DJI. Приобретайте Камера Yuneec E30Z (30-кратний оптичний зум) в Кривой Рог и прочие города. за короткие сроки. Наша продукция дрон dji phantom подарит Вам неисчислимое количество реальных впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.