Камера Yuneec E30Z (30-кратний оптичний зум)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNE30ZEU
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 124 920 грн

E30Z для гексакоптера YUNEEC H520 - це потужна камера з 30-кратним зумом, що дозволяє легко збільшувати віддалені об'єкти для отримання цінних деталей. Компактний корпус камери містить 1/2,8" CMOS-датчик, який забезпечує високоякісний і стабілізований запис навіть в умовах низької освітленості. На додаток до 30-кратного оптичного зуму камера пропонує 6-кратний цифровий зум для гнучких варіантів застосування, таких як інспекція, пошуково-рятувальні операції, моніторинг, пошук людей і багато іншого.

Максимальна швидкість зміни фокусної відстані від широкого кута до телескопічного становить всього 2,55 секунди, що дозволяє вам захоплювати важливу інформацію за короткий час, навіть на відстані. Конкретні налаштування камери, такі як режими фотозйомки або баланс білого, можна налаштувати за допомогою вбудованого сенсорного екрану контролера ST16S. Фокусування камери здійснюється автоматично за допомогою автофокусу. При використанні функції збільшення E30Z стабілізація камери грає особливо важливу роль. Інтегрований 3-х осьовий кардан автоматично компенсує слабкі пориви вітру та рух дрона. Він працює з точністю ±0,02° і забезпечує не тільки плавний відеозапис, а й неймовірно чіткі фотографії. Поворот кардана на 360° з прибраним шасі дрона забезпечує необмежений панорамний огляд.

Камера Yuneec E30Z (30-кратний оптичний зум), YUNE30ZEU, Yuneec E30Z

Любителям техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” предосталяет полный спектр стабилизатор для камеры для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «Yuneec E30Z» нацелена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем экшн камера только отличного качества от известных марок FeiyuTech. Приобретайте Камера Yuneec E30Z (30-кратний оптичний зум) в Каменец-Подольский и по всей стране. за короткие сроки. Наша продукция insta360 gps smart принесет Вам неисчислимое количество ошеломляющим впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.