0
0
0

Камера Yuneec E90

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNE90EU
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики

1 дюймовий сенсор.  

В E90 використовується 1 дюймовий CMOS-датчик з високою діафрагмою, який здатний робити фото з дозволом 20 мегапікселів. Датчик забезпечує виключним видом ве динамічний діапазон і поліпшене відношення сигнал/шум. 23-дюймовий еквівалент об'єктива E90 забезпечує широкий кут огляду завдяки системі скляних лінз з низьким спотворенням і мінімальною дисперсією. E90 оснащений перехідним кільцем, підходячим для стандартних фільтрів ND 40,5 мм.

 

 

Screenshot_2.jpg

 

Обертання на 360 °.  

3-осьовий стабілізаційний підвіс з високою точністю забезпечує стабільність роботи камери E90. Пристрій працює з точністю /- 0,02 °. Підвіс E90 здатний обертатися навколо осі на всі 360 градусів. Ця особливість, в поєднанні шасі H520, гарантує оператору повний і безперешкодний огляд без різких ривків.

 

 

Screenshot_2.jpg

 

 

Ідеальна совмест имость .

H520 – ідеальний партнер для E90. Гексакоптер підходить в тих випадках, коли потрібен тривалий час польоту. Шість високопродуктивних двигунів, а також розширений комплекс функцій роблять H520 і E90 ідеальними для промислового або приватного застосування.

 

 

Screenshot_4.jpg

 

 

Детальне зображення .

Користувачі по достоїнству оцінять високоякісні повітряні знімки, що забезпечуються високою частотою кадрів і точної передачею кольору E90. Крім того, E90 ідеально підходить для комерційних застосувань, таких як пошуково-рятувальні операції або 3D-моделювання.

Характеристики
Загальнi
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.