0
0
0

Камера Zenmuse Z30

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000506
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Розмiри: 152 × 137 × 61 мм

Основні особливості Zenmuse Z30:  

Screenshot_1.jpgІдеальне якість на відстані .  

Камера   Zenmuse Z30  призначена для отримання ідеального якості изобра вання з великого відстані . Пристрій широко використовується в парі з літаючими платформами . Володіючи 30- кратним оптичним і 6 кратним цифровим зумом , камера дозволяє робити високоякісні фото і відео технічних конструкцій , НЕ наближаючись до них на про запасних відстань .

 

 

Screenshot_2.jpg

Функція TapZoom.  

З допомогою даної можливості , оператор може наближати потрібний об'єкт за все одним натисканням на екран пульта управління . Камера автоматично визначає фокусна відстань і миттєво надає високоякісне зображення з великого відстані .

 

 

 

Screenshot_3.jpg

Ідеальна стабілізація .  

Збільшення зображення може істотно погіршитися , в разі недостатньо якісної стабілізації камери . В   Zenmuse Z30задіяна новітня система стабілізації , яка гарантує точність на рівні 0,01 °. Це гарантує незмінно високо е якість зображення навіть в разі різких рухів польотної платформи .

 

 

 

s4-vision02-other-fcf84a5a338a158b357c28741c1a1f57.png

Широкий спектр застосування .  

З камерою   Zenmuse Z30  з'являється прекрасна можливість перевіряти вітрові електростанції ії без небезпеки для персоналу та обладнання . Пристрій також може використовуватися для визначення зони загоряння, в разі лісових чи інших пожеж. Досить поставити камері точку огляду і дрон буде кружляти навколо неї , надаючи оператору детальне зображення в режимі реального часу .

 

 

Screenshot_4.jpg

Сумісність з Matrice.  

Камера   Zenmuse Z30  сумісна з польотної платформою   серії Matrice. Досить просто встановити знімальну пристрій на дрон та обладнання для огляду важкодоступних об'єктів готово. Камера підтримує інтерфейс передачі сигналу DJI Lightbridge 2, який гарантує високоякісне HD-зображення з мінімальною затримкою на расстоян ії до 5 км.

Характеристики
Загальнi
Розмiри 152 × 137 × 61 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.