Кейс для Autel EVO II

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000238
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 6 430 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Захистіть свій EVO II і аксесуари від суворих умов за допомогою жорсткого міцного корпусу Autel Robotics EVO II. Цей міцний кейс для EVO II (зі ступенем захисту IP67) має тверду зовнішню оболонку, вбудований автоматичний клапан вирівнювання тиску і кільце ущільнювача, що захищає все всередині від води і пилу.

У жорсткому футлярі військового класу зі вставкою зі спеціального пінопласту, розробленому спеціально для серії EVO II, можна зберігати квадрокоптер і аксесуари до нього. Кожне відділення спеціально призначене для розміщення дрона EVO II, зарядного концентратора, контролера, акумуляторів і багато чого іншого.

Кейс для Autel EVO II, 102000238, Аксесуари Autel EVO II

Сторонникам техники посвящается! Интернет-магазин техники FLY TECHNOLOGY предлагает широкий ассортимент квадрокоптер мавик 2 для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «Аксесуари Autel EVO II» направлена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем квадрокоптер mavic 2 только хорошего качества от известных компаний Autel. Покупайте Кейс для Autel EVO II в Краматорск и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наш товар стедикамы feiyutech принесет Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.