Кейс для Autel EVO II

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000238
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 6 430 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Захистіть свій EVO II і аксесуари від суворих умов за допомогою жорсткого міцного корпусу Autel Robotics EVO II. Цей міцний кейс для EVO II (зі ступенем захисту IP67) має тверду зовнішню оболонку, вбудований автоматичний клапан вирівнювання тиску і кільце ущільнювача, що захищає все всередині від води і пилу.

У жорсткому футлярі військового класу зі вставкою зі спеціального пінопласту, розробленому спеціально для серії EVO II, можна зберігати квадрокоптер і аксесуари до нього. Кожне відділення спеціально призначене для розміщення дрона EVO II, зарядного концентратора, контролера, акумуляторів і багато чого іншого.

Кейс для Autel EVO II, 102000238, Аксесуари Autel EVO II

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” рекомендует большой перечень dji phantom 4pro для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «Аксесуари Autel EVO II» нацелена на открытие новых идей. Мы предлагаем камера для блогера только отличного качества от мировых брендов Insta360. Приобретайте Кейс для Autel EVO II в Херсон и прочие города страны. за короткие сроки. Наш товар дрон dji phantom подарит Вам различное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.