Комплект аксесуарів для Mavic 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.MA.00000037.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 13 265 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Комплект Mavic 2 Fly More Kit включає в себе дві інтелектуальні льотні батареї, автомобільний зарядний пристрій Mavic 2, концентратор зарядки акумулятора, адаптер батареї, пропелери з низьким рівнем шуму і сумку Mavic 2, що забезпечує всебічну підтримку під час зйомки.

Обидві інтелектуальні льотні батареї мають потужність до 59,29 Втч, а максимальний час польоту з кожною з них становить 31 хвилину. Завдяки вбудованій інтелектуальній системі управління батареями DJI, стан батареї контролюється і повідомляється в режимі реального часу, що дозволяє вам менше концентруватися на рівнях потужності і більше на епічному польоті.

Автомобільний зарядний пристрій Mavic 2 дозволяє заряджати акумулятори під час водіння. Його максимальна вихідна потужність складає до 80 Вт, а технологія захисту від низької напруги гарантує, що зарядка не завадить нормальному запуску автомобіля.

Battery Charging Hub підвищує ефективність, заряджаючи батареї послідовно відповідно до їх рівня потужності, при цьому спочатку заряджаються більш заряджені батареї. Завдяки складаній конструкції Battery Charging Hub його легко взяти з собою куди завгодно. Ви навіть можете використовувати до чотирьох зарядних портів, коли використовуєте його з автомобільним зарядним пристроєм або зарядним пристроєм.

Адаптер батареї перетворює інтелектуальні льотні батареї в павербенк. Кожен адаптер батареї до акумулятора має два порти USB Type-A з подвійним виходом 10 Вт, що дозволяє повністю заряджати смартфон, використовуючи всього 20% однієї батареї.

У комплект також входять дві пари пропелерів з низьким рівнем шуму. Пропелери нового покоління мають абсолютно новий аеродинамічний дизайн, що забезпечує більш тихий політ, підвищену ефективність і збільшений час польоту.

Універсальна сумка Mavic 2 Shoulder Bag спеціально розроблена для Mavic 2. Вона вміщує один дрон, один пульт дистанційного керування, чотири батарейки Intelligent Flight, смартфон, додаткові пропелери, фільтри ND, кабелі, карти microSD і безліч інших аксесуарів.

Комплект аксесуарів для Mavic 2, CP.MA.00000037.01, Аксесуари DJI Mavic 2

Любителям техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY представляет широкий ассортимент панорамная видеокамера для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Аксесуари DJI Mavic 2» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем dji osmo action только высочайшего качества от известных компаний PolarPro. Покупайте Комплект аксесуарів для Mavic 2 в Белую Церковь и другие регионы. за короткие сроки. Наш товар дрон inspire подарит Вам неисчислимое количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic 2
Комплектація

Інтелектуальна батарея × 2

Автомобільний зарядний пристрій Mavic 2 × 1

Зарядний хаб × 1

Перехідник для акумулятора × 1

Гвинти × 2 пари

Наплічна сумка Mavic 2 × 1

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.