Контролер DJI Force Pro

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.00000078.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 42 000 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

DJI Force Pro - це компактний контролер, сумісний з DJI Ronin 2 і Ronin-S, і з деякими сторонніми карданами через з'єднання SBUS. Контролер можна тримати в руці, встановити на кермо або штатив. Час роботи становить близько п'яти годин, а сигналу досить щоб управляти стабілізатором з відстані в кілька кілометрів.

Контролер працює з затримкою в 10 мс на частотах 2,4 і 5,8 ГГц, що дає змогу оператору знаходитися в режимі синхронізації з стабілізатором в режимі реального часу. Він також дозволяє віддалено налаштовувати 3-осьову швидкість. Крім того, альтернативу бездротової роботі, Force Pro можна використовувати провідний аналог за допомогою додаткового кабелю.

Контролер DJI Force Pro, CP.ZM.00000078.01, DJI Force Pro

Ценителям техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” реализует немалый список стедикамы feiyutech для веселья. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «DJI Force Pro» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем dji osmo mobile3 только отличного качества от лучших компаний Yuneec. Приобретайте Контролер DJI Force Pro в Украину и прочие города страны. за короткие сроки. Наш товар insta360 camera дарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.