Контролер DJI Force Pro

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.00000078.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 42 000 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

DJI Force Pro - це компактний контролер, сумісний з DJI Ronin 2 і Ronin-S, і з деякими сторонніми карданами через з'єднання SBUS. Контролер можна тримати в руці, встановити на кермо або штатив. Час роботи становить близько п'яти годин, а сигналу досить щоб управляти стабілізатором з відстані в кілька кілометрів.

Контролер працює з затримкою в 10 мс на частотах 2,4 і 5,8 ГГц, що дає змогу оператору знаходитися в режимі синхронізації з стабілізатором в режимі реального часу. Він також дозволяє віддалено налаштовувати 3-осьову швидкість. Крім того, альтернативу бездротової роботі, Force Pro можна використовувати провідний аналог за допомогою додаткового кабелю.

Контролер DJI Force Pro, CP.ZM.00000078.01, DJI Force Pro

Неравнодушным техники посвящается! Магазин техники “Fly Technology” рекомендует богатая коллекция квадрокоптер mavic air для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «DJI Force Pro» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем hasselblad h6d только отличного качества от знаменитых брендов Yuneec. Заказывайте Контролер DJI Force Pro в Каменец-Подольский и по всей Украине. за короткие сроки. Наш товар dji phantom4 принесет Вам большое количество необыкновенным впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.