Кріплення-рамка для DJI Osmo Action

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000032.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 1 225 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Розроблений таким чином, щоб щільно прилягати до камери Osmo Action і захистити її від пошкоджень, цей набір каркасів камер від DJI включає в себе каркас камери, швидкознімну монтажну підставку і гвинт фіксації.

Рамка щільно прилягає до камери, щоб захистити її від пошкодження. Вона зберігає доступ до кнопок і світлодіодів камери, і оскільки Osmo Action водонепроникна до глибини 36 футів, рама має дренажні отвори при використанні в воді. Універсальне кріплення на дні дозволяє монтувати його на пласку поверхню за допомогою доданої швидкої підставки і блокуючого гвинта.

Кріплення-рамка для DJI Osmo Action, CP.OS.00000032.01, Аксесуари DJI OSMO Action

Неравнодушным техники посвящается! Магазин “Fly Technology” реализует большая коллекция аксессуары для камеры для веселья. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «Аксесуари DJI OSMO Action» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем квадрокоптеры для начинающих только высокого уровня качества от известных компаний Autel. Заказывайте Кріплення-рамка для DJI Osmo Action в Краматорск и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наш товар квадрокоптер мавик air принесет Вам большое количество необыкновенным впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Сумісність Osmo Action
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.