Кріплення-рамка для DJI Osmo Action

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000032.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 1 230 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Розроблений таким чином, щоб щільно прилягати до камери Osmo Action і захистити її від пошкоджень, цей набір каркасів камер від DJI включає в себе каркас камери, швидкознімну монтажну підставку і гвинт фіксації.

Рамка щільно прилягає до камери, щоб захистити її від пошкодження. Вона зберігає доступ до кнопок і світлодіодів камери, і оскільки Osmo Action водонепроникна до глибини 36 футів, рама має дренажні отвори при використанні в воді. Універсальне кріплення на дні дозволяє монтувати його на пласку поверхню за допомогою доданої швидкої підставки і блокуючого гвинта.

Кріплення-рамка для DJI Osmo Action, CP.OS.00000032.01, Аксесуари DJI OSMO Action

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-каталог FLY TECHNOLOGY предосталяет большой выбор батарея dji spark для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «Аксесуари DJI OSMO Action» нацелена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем экшн камера только отличного качества от мировых брендов SanDisk. Покупайте Кріплення-рамка для DJI Osmo Action в Днепр и иные города. за короткие сроки. Наша продукция insta360 camera подарит Вам большое количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність Osmo Action
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.