0
0
0

Квадрокоптер DJI Inspire 2 (Квадрокоптер Inspire 2 Part 40 Aircraft (Без пульту и зарядного пристрою

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.BX.000256
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики

Основні переваги Inspire 2:

imgonline-com-ua-Resize-ABT7ZC7wd8.jpg Покращена безпека польотів . 

Inspire 2 оснащений комплектом з запасних модулів навігаційної системи , барометрів і компасів . За рахунок цього, е сли система виявляє певні несправності або помилки в роботі основних приладів, вона автоматично перемикається на запасний блок. До того ж, додатковий комплект акумуляторів на борту знизить ризик падіння апарату в разі відмови основного ис точніка живлення. Перестрахування отримала і система передачі сигналу, яка була посилена подвійним інтерфейсом пульта управління і зв'язку регуляторів. У разі втрати основного сигналу, управління дроном буде виконуватися через запасний канал.

imgonline-com-ua-Resize-dPXvnuLETGGrGOp.jpg

Якість зображення професійного рівня.  

Технологія обробки зображення CineCore 2.0, якою оснащений Inspire 2, надає можливість знімати відео з роздільною здатністю 5.2K в форматах: Adobe CinemaDNG, Apple ProRes, H.264 і H.265. Швидкість зйомки складає 30 кадрів / с в 5.2К і 60 кадрів / с – в 4К. У передній частині літального апарату розташований модуль CineCore 2.0, який здатний раб отать з камерою, підключеною до стабілізатора. Порт стабілізатора дрона сумісний з камерами X4S і X5S. Перший тип пристрою не підтримує зйомку в форматах DNG RAW і Apple ProRes.

 

Оптимізація знімальних завдань. 

Завдяки оснащенню Inspire 2 новітньою системою обробки зображень, підтримка кодеків Adobe CinemaDNG і Apple ProRes істотно спростила редактировани е відзнятого матеріалу. Спеціальний накопичувач CINESSD, який здатний працювати з системою FAT32 або exFAT (вимагає наступну версію прошивки), відзнятий матеріал можна переносити на комп'ютер без застосування додаткового ПЗ. Це дозволяє істотно спростити процес зйомки і отримання готового контенту.

imgonline-com-ua-Resize-jM9O5LLdml803Np3.jpg Покращена система перед відрази зіткнень.  

Inspire 2 оснащений оптичною системою розпізнавання перешкод, що складається з фронтальних і нижніх датчиків. Вони здатні помітити предмет на відстані до 30 метрів і зупинитися навіть на швидкості 54 км/год. Додаткові верхні інфрачервоні датчики розпізнають перешкоду на відстані до 5 метрів. Цей набір створює всі умови д ля безпечного польоту всередині приміщень. Система захисту від зіткнень працює протягом усього польоту і в усіх інтелектуальних режимах, також включаючи повернення в домашню точку .

imgonline-com-ua-Resize-4k9TN7zDghtyir1.jpg Система спрощення зйомки .  

Літальний апарат оснащений автоматичним режимом зйомки Spotlight Pro. Досить просто вказати об'єкт, і дрон автоматично б удет тримати його в кадрі незалежно від польотних умов. Таким чином, якщо раніше для зйомки певної сцени був потрібен додатковий оператор, тепер все можна виконати самостійно. Додатково доступні два підрежиму: Quick Mode і Composition Mode. Перший дозволяє слідувати за вказаною об'єктом зйомки. У свою чергу, Composition Mode дозволяє вибрати найкращу позицію для зйомки і тип об'єкту, до якого буде прикута увага. Коли мета потрапить в потрібну позицію, натискання гарячої клав иши активує прив'язку до неї. Для визначення найкращої позиції камеру можна повертати.

 

imgonline-com-ua-Resize-dkBwoDd5Ici3dyJ.jpg Покращена система передачі відео.

Оснащення літального апарату сучасною технологією передачі зв'язку DJI Lightbridge позво ляет передавати відео в розширенні 1080p / 720p на відстань до 7 км, при виконанні стандарту FCC і відсутності перешкод. Це однаково актуально як для основної, так і курсової камери. У разі необхідності, пілот і оператор можуть перемикатися між частотами 2,4 ГГц і 5,8 ГГц, але варто пам'ятати, що останній варіант заборонений в ряді країн. Покращена система мовлення відео дозволяє передавати відео в форматах 1080i50 і 720p60. Щоб виконати прямий ефір з літального апарату, потрібно підключити його п ульт управління до мобільної станції супутникового зв'язку.

Характеристики
Загальнi
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.