? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Квадрокоптер DJI Matrice 100

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.TP.000028
  • Наявність: За запитом
Запросити цiну
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вам цiну
Квадрокоптер для розробників

Тепер ви можете створити будь-які конфігурації і використовувати їх для досліджень, бізнесу або задоволення. Matrice 100 — стабільна, гнучка і потужна платформа, яка дозволяє перетворити ваші найсміливіші мрії в реальність.

imgonline-com-ua-Resize-deNtgmKTxaJ.jpg

Можливість програмування 

Пілот може налаштувати платформу Matrice 100 з допомогою системи DJI SDK. Залежно від характеру використання польотної платформи, користувач має можливість сам задати індивідуальні команди. У разі необхідності. Можна вказати, де і яку збирати інформацію з усієї системи. Передача даних на пульт управління в реальному часі істотно підвищить комфорт управління.

Тривалий час польоту

Полегшена вага літаючої платформи Matrice 100 і ефективні двигуни гарантують до 40 хвилин польоту. У разі додаткового навантаження платформи, можна встановити додаткову батарею, для якої монтується другий слот. У разі перенесення Matrice 100 корисного навантаження, час польоту може змінюватися в залежності від ваги вантажу.

imgonline-com-ua-Resize-yPmkD4BPru1Nr6G.jpg

imgonline-com-ua-Resize-ElLuXtqLrQq.jpg

Система позиціонування я Guidance

Matrice 100 підтримує систему візуального позиціонування Guidance. Технологія передбачає інтегровані візуальні камери, ультразвукові датчики, потужне ядро обробки і сучасні алгоритми комп'ютерного зору. Завдяки системі Guidance, істотно підвищено рівень безпеки польоту.

Квадрокоптер DJI Matrice 100, CP.TP.000028, DJI Matrice 100

Сторонникам техники посвящается! Магазин квадрокоптеров “Fly Technology” может предложить полный спектр камера панорамная для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем inspire 2 только отличного качества от проверенных компаний Hasselblad. Покупайте Квадрокоптер DJI Matrice 100 в Луцк в другие украинские города. за короткие сроки. Наша продукция профессиональный квадрокоптеры дарит Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Комплектація

Літальний апарат.

Пульт управління.

Акумулятор.

Зарядний пристрій.

Комплект гвинтів х 6 шт.

Кейс.

Інструкція.

Тримач мобільного пристрою.

Зарядний пристрій.

Кабель живлення.

Кабель Micro USB.

GPS-модуль.

Набір кронштейнів для GPS.

Кріпильна пластина.

Пластина кріплення підвісу.

Кабель XT30-XT60.

Ключі.

Кабель UART.

Інструкція.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.