Квадрокоптер DJI Matrice 100

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.TP.000028
  • Наявність: За запитом
Запросити цiну
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вам цiну
Квадрокоптер для розробників

Тепер ви можете створити будь-які конфігурації і використовувати їх для досліджень, бізнесу або задоволення. Matrice 100 — стабільна, гнучка і потужна платформа, яка дозволяє перетворити ваші найсміливіші мрії в реальність.

imgonline-com-ua-Resize-deNtgmKTxaJ.jpg

Можливість програмування 

Пілот може налаштувати платформу Matrice 100 з допомогою системи DJI SDK. Залежно від характеру використання польотної платформи, користувач має можливість сам задати індивідуальні команди. У разі необхідності. Можна вказати, де і яку збирати інформацію з усієї системи. Передача даних на пульт управління в реальному часі істотно підвищить комфорт управління.

Тривалий час польоту

Полегшена вага літаючої платформи Matrice 100 і ефективні двигуни гарантують до 40 хвилин польоту. У разі додаткового навантаження платформи, можна встановити додаткову батарею, для якої монтується другий слот. У разі перенесення Matrice 100 корисного навантаження, час польоту може змінюватися в залежності від ваги вантажу.

imgonline-com-ua-Resize-yPmkD4BPru1Nr6G.jpg

imgonline-com-ua-Resize-ElLuXtqLrQq.jpg

Система позиціонування я Guidance

Matrice 100 підтримує систему візуального позиціонування Guidance. Технологія передбачає інтегровані візуальні камери, ультразвукові датчики, потужне ядро обробки і сучасні алгоритми комп'ютерного зору. Завдяки системі Guidance, істотно підвищено рівень безпеки польоту.

Квадрокоптер DJI Matrice 100, CP.TP.000028, DJI Matrice 100

Сторонникам техники посвящается! Интернет-магазин “Fly Technology” представляет обширный каталог дрон yuneec breeze для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «DJI Matrice 100» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем проектор xgimi только хорошего качества от лучших брендов Samsung. Приобретайте Квадрокоптер DJI Matrice 100 в Черкассы и по всей Украине. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор для телефона osmo дарит Вам различное количество потрясающих впечатлений.
Комплектація

Літальний апарат.

Пульт управління.

Акумулятор.

Зарядний пристрій.

Комплект гвинтів х 6 шт.

Кейс.

Інструкція.

Тримач мобільного пристрою.

Зарядний пристрій.

Кабель живлення.

Кабель Micro USB.

GPS-модуль.

Набір кронштейнів для GPS.

Кріпильна пластина.

Пластина кріплення підвісу.

Кабель XT30-XT60.

Ключі.

Кабель UART.

Інструкція.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.