0
0
0

Квадрокоптер DJI Mavic Air Fly More Combo (Flame Red)

Ідеальна 3 осьова стабілізація камери .

 

Mavic Air є самим портативним квадрокоптера DJI, який оснащений тривісним механічним підвісом для камери . Діапазон кутових коливань становить всього 0,005 °, що гарантує покращений рівень стабілізації. Карданні амортизатори, які встановлені в трикутної формації, дозволяють робити більш стійкі знімки і відео навіть у випадках різких маневрів в повітрі.

 

 

Screenshot_2.jpgФункціональна камера.

 

Mavic Air отримав 12-мегапіксельну камеру з CMOS-сенсором і об'єктивом f / 2.8. Лінза має 35-мм фокусною відстанню, еквівалентним 24 мм. Камера дрона може знімати 4К 30 fps відео зі швидкістю 100 Мбіт / с, що дозволяє захоплювати кожну сєку НДУ життя в UHD якості. На додаток до традиційних панорамних знімків на 180 °, Mavic Air знімає 25 фото відразу і всього за вісім секунд створює ідеальний сферичний панорамний знімок. Детально переглянути знімок можна за допомогою DJI Goggles. Благода ря підтримці записи Slow-Motion відео 1080p при швидкості 120 кадрів в секунду, Mavic Air захопить кожну деталь навколо.

 

Screenshot_3.jpg

Фото в HDR.

 

Нові алгоритми HDR позволя ють отримати поліпшені налаштування експозиції, в залежності від умов освітлення. Занадто світлі або темні області на фото додатково обробляються для більш якісних і гармонійних переходів між тінями і відблисками. У свою чергу , прискорення DSP га рантірует більш якісну і ефективну зйомку .

 

Screenshot_4.jpg

 

Вбудоване сховище .

 

Як і всі моделі безпілотників DJI, Mavic Air оснащений слотом для карт пам'яті Micro SD. Туди зберігається весь відзнятий матеріал. В з вою чергу, доповненням стало оснащення дрона вбудованим сховищем на 8 Гб пам'яті. Тепер зберігати фото і відео можна безпосередньо на квадрокоптера. Перенести файли на комп'ютер можна через порт USB 3.0 Type-C.

 

 

dji-mavic-air -drone-lifestyle-1-720x405-c.jpg Складна конструкція і геометрична елегантність.

 

У складеному вигляді Mavic Air практично настільки ж широкий і високий, як і середній сма ртфон . Це ультрапортативний квадрокоптер, який на практиці розриває кордони того, що можливо для пристроїв такого розміру. Розробники створили корпус, який не тільки виглядає дуже стильно, але і висловлює функціональну особливість. Розкладні лу чи Mavic Air зливаються з його аеродинамічним корпусом . Задні вентиляційні отвори ефективно розсіюють тепло , а основна камера втоплена в корпус , що підвищує рівень захисту .

 

Screenshot_7.jpg

 

Складаний пульт дистанційного управління .

 

Спеціально ство анний пульт дистанційного керування для Mavic Air отримав низькопрофільний ергономічний дизайн і складну конструкцію . Це дозволяє міцно утримувати смартфон в кріпленні і максимально підвищити комфорт використання до нтроллера . Знімні джойстики можна зберігати прямо в корпусі пульта , що істотно підвищує зручність при транспортуванні обладнання .

 

 

 

Screenshot_6.jpg

Широкі можливості .

 

Функція ActiveTrack здатна розпізнавати до 16 об'єктів одночасно , які вибирає операто р квадрокоптера і стежить за цілями навіть якщо ті стрибають або р ЗКО змінюють напрямок руху . Виберіть один з доступних алгоритмів функції QuickShots: Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid або Boomerang. Квадрокоптер сам зробить ідеальну зйомку і для цього зовсім не потрібно їм управляти. Простий і зрозумілий режим SmartCapture дозволяє управляти квадрокоптера без пульта, тільки руками. Вибравши в DJI GO 4 функцію TapFly, дрон може працювати в режимах « Уперед », « Назад », « Св ободного » і « За координатами ». Параметри швидкості і висоти польоту можна налаштовувати .

 

Screenshot_8.jpg

FlightAutonomy 2.0.

 

Використовуючи вдосконалену технолог ію VIO, потужна сенсорна система FlightAutonomy 2.0 складається з комплексу датчиків. Це основна камера дрона, сенсори прямого, зворотного і нижнього огляду, інфрачервоні датчики і група обчислювальних ядер. Всі сенсори працюють разом і передають інформацію високопродуктивної процесору, який гарантує більш точний і надійний політ. Просунута система допомоги пілоту (APAS) дозволяє дрону легко і ефективно обходити перешкоди на шляху.

Видео
Питання-відповіді

як багато варіантів управління Mavic Air і як змінити алгоритми?

Є три способи літати на Mavic Air. Ви можете використовувати відповідний пульт ДУ, ваш смартфон або обидва разом. Для двох останніх варіантів Mavic Air підключається до вашого смартфону через DJI GO 4.

Як активувати Mavic Air?

Підключіть Mavic Air до мобільному пристрою і дотримуйтесь інструкцій в DJI GO 4, щоб завершити активацію .

Є чи Mavic Air водонепроникним ?

Ні .

Які SD- карти рекомендується викорис ть з Mavic Air?

З Mavic Air використовуються карти пам'яті SD / UHS:

16 Гб (Sandisk Extreme; Kingston SDHC-I SDCAC / 16GB; Sandisk Extreme V30);

32 Гб (Sandisk Extreme V30 A1; Sandisk Extreme V30 Pro A1; Sandisk Extreme V30 A1);

64 ГБ (Sandisk Extreme Pro V30 A1);

128 Гб (Sandisk Extreme V30 A1; Sandisk Extreme Plus V30 A1).

Можу чи я підключити свій смартфон до пульту дистанційного управління з допомогою звичайного USB- кабелю ?

Так . Ви можете використовувати звичайний USB-кабель для підключення смартфона до пульта дистанційного керування через USB-порт в нижній частині контролера. Однак це може привести до більшого дискомфорту при використанні.

Де знайти ім'я та пароль для Wi-Fi Mavic Air?

З міркувань безпеки кожен Mavic Air має унікальне ім'я і пароль Wi-Fi. Вони розміщені збоку корпусу дрона, в батарейному відсіку і на кейсі. (Для iOS потрібно iOS v9.0 або але вее ).

Підключити смартфон до Wi-Fi дрона можна скануючи QR-код за допомогою програми DJI GO 4. Крім того, ви можете вручну ввести ім'я та п Арола Wi-Fi в додатку.

Як змінити ім'я і пароль Wi-Fi Mavic Air?

Для початку, підключіть смартфон до дрону через Wi-Fi. Потім увійдіть в додаток DJI GO 4 і перейдіть в налаштування Wi-Fi, щоб змінити ім'я і пароль. Ви також можете змінити ім'я і пароль Wi- Fi за допомогою DJI Assistant 2 на комп'ютері.

Возм ожно чи підключитися до Wi-Fi Mavic Air за допомогою стороннього додатка для сканування QR-коду?

Ні. Ви можете сканувати QR-код дл я підключення до Wi-Fi дрона тільки за допомогою DJI GO 4.

Чи потрібно знімати пропелери при транспортуванні Mavic Air?

Це не обов'язково.

Чому Mavic Air використовує не складні пропелери?

Чи не складні пропелери більш обтічні, що робить Mavic Air більш компактним і портативним при складанні.

Який найвищий рівень вітру, який може чинити опір Mavic Air?

Mavic Air витримує швидкість вет ра до 10 м / с.

Який максимальний рівень польоту Mavic Air над рівнем моря?

5000 м.

Який максимальний діапазон управління Mavic Air в SmartCapture?

Діапазон регулювання складає 2,5-6 м.

Які режими Panorama підтримує Mavic Air?

Mavic Air підтримує такі режими панорами:

Вертикальний: камера автоматично знімає три вертикальні фотографії, зшиваючи їх в одну панораму.

Горизонтальний: камера буде зніматися ь дев'ять фотографій під різними кутами, зшиваючи їх в одну панораму.

180 ° ;: Mavic Air автоматично повертає корпус, а камера знімає т 21 зображення, зшиваючи їх разом в DJI GO 4.

Сфера: Mavic Air автоматично повертає корпус, щоб зняти 25 фотографій, зшиваючи їх у місці для ідеальної сферичної панорами.

При польоті Mavic Air поруч зі мною в режимі SmartCapture, чому дрон залишається на рівні очей?

SmartCapture дозволяє Mavic Air літати на рівні очей, коли він знаходиться на расст ояніі 3 метра від вас. Це робиться для забезпечення кращої безпеки польоту і точності управління. Ви можете жестом управляти висотою польоту дрона, коли він знаходиться далі.

Чи можна використовувати зарядний пристрій Mavic Air для зарядки квадрокоптера і пульта?

Так.

Які функції виконує кнопка живлення?

Кнопка живлення вмикає та вимикає акумулятор. Для цього натисніть один раз, а потім натисніть ще раз, утримуючи його як мінімум на дві секунди, щоб включити або вимкнути акумулятор.

Кнопка живлення також дозволяє перевірити рівень заряду батареї. Для цього натисніть кнопку живлення один раз і подивіться, скільки світлодіодів спалахує.

Скільки часу потрібно для повної зарядки акумулятора?

Для повної зарядки акумулятора потрібно 55 хвилин, при використанні стандартного USB-зар ядного пристрою або зарядного концентратора.

Як часто потрібно заряджати батарею?

Рекомендується заряджати батарею не рідше одного разу в три місяці.

Чому DJI GO 4 нагадує знову підключитися до Wi-Fi Mavic Air до того, як він перезавантажиться, щоб завершити оновлення?

Перш ніж оновлення буде завершено, дрон необхідно буде перезапустити. Як тільки це відбудеться, підключіть мобільний пристрій до Wi-Fi Mavic Air. DJI GO 4 просто нагадує , що потрібно буде зробити це для успішного оновлення.

Чи можна відключитися від Інтернету після успішного завантаження прошивки?

Так.

Що робити, якщо версії прошивки для дрона і батареї різні?

Підключіть Mavic Air до DJI GO 4, і додаток повідомить про відповідні оновлення, щоб забезпечити узгодженість.

Які чинники можуть призвести до збою оновлення?

1. Низький рівень заряду батареї. переконалися іться , що рівень заряду батареї вище 50%.

2. Виключення Mavic Air або пульта дистанційного керування під час оновлення. Якщо це ін оізойдет , перезапустіть Mavic Air і пульт дистанційного керування і знову почніть оновлення.

3. Відключення Інтернету при завантаженні бавовняні Івки .

4. У разі помилки поновлення або порушення зв'язку пульта дистанційного керування з дроном, можуть виникнути невідповідності прошив ки між пристроями. В цьому випадку використовуйте DJI Assistant 2 на комп'ютері.

Який д іапазон передачі відео Mavic Air?

При підключенні до пульта дистанційного керування:

2.4GHz

FCC: 4000 м, CE: 2000 м, SRRC: 2000 м (без перешкод, при соот повідно FCC).

5.8GHz

FCC: 4000 м, CE: 500 м, SRRC: 2500 м (без перешкод, при відповідно FCC).

При підключенні до мобільного пристрою:

Максимальна висота: 50 м

Максимальна відстань: 80 м

Яке розширення відеопередачі Mavic Air?

720p зі швидкістю 30 кадрів в секунду.

Яка затримка передачі відео Mavic Air?

Затримка передачі відео на мобільний прист йство становить від 170 до 240 мс. Однак це залежить від продуктивності мобільного пристрою і перешкод сигналу .

Діапазони частот налаштовуються вручну при передачі відео ?

DJI GO 4 автоматично вибирає частотний діапазон по замовчуванням , але користувачі можуть вручну вибирати між частотами 2,4 ГГц і 5,8 ГГц в відповідно з фактичними потребами .

Комплектація

летат Єльня апарат .

Пульт дистанційного керування .

Акумулятор INTELLIGENT FLIGHT BATTERY х 3.

Зарядний пристрій .

Зарядний кабель .

П ропеллери ( пара ) х 6.

Захист пропелерів .

Кабель RC (Lightning).

Кабель RC (Micro USB).

Кабель RC (USB Type-C).

Кришка підвісу .

Кабель зв'язку USB 3.0 Type-C.

Адаптер USB.

Кабельний слайдер RC ( Великий ).

Кабельний слайдер RC ( Маленький ) х 2.

Кейс .

Джойстики ( пара ) ( На аксесуар гарантія НЕ поширюється ).

Зарядний хаб .

Адаптер для батареї .

Сумка для транспортування .  

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.