Квадрокоптер DJI Phantom 4 Multispectral

Закінчується
Квадрокоптер DJI Phantom 4 Multispectral
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.AG.00000207.01
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 251 856 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Широкий спектр призначень

Збирайте точні дані використовуючи P4 Multispectral – високоточний безпілотник з інтегрованою мультиспектральною системою формування зображень, створеною для задач сільського господарства, моніторингу навколишнього середовища і багато чого іншого.

Негайне розуміння стану рослин

P4 Multispectral об'єднує процес збору даних, який дає уявлення про здоров'я сільськогосподарських культур і управлінні рослинністю. DJI створила цю платформу з тими ж потужними стандартами продуктивності, якими відомий Phantom 4, включаючи максимальний час польоту 27 хвилин і дальність передачі до 7 км з системою OcuSync.

Бачити під поверхнею

Збір зображень тепер став простіше і ефективніше завдяки вбудованій системі стабілізації зображень. Доступ до інформації, отриманої за допомогою однієї RGB-камери і багатоспектрального масиву з 5 камер, що охоплюють кілька діапазонів на 3-осьовому стабілізованому карданному підвісі, значно спрощує процес моніторингу.

Точний збір даних

Інтегрований спектральний датчик сонячного світла на верхній панелі дрона вловлює сонячне випромінювання, що забезпечує максимальну точність і узгодженість збору даних в різний час доби. У поєднанні з постобробленими даними ця інформація допомагає отримати найбільш точні результати NDVI.

Перегляд каналів RGB і NDVI

Просто мати аерофотознімки недостатньо для професіоналів, які хочуть знати більше. Перемикайтеся між попереднім аналізом нормалізованого різнобічного вегетаційного індексу (NDVI) і живим потоком RGB, щоб швидко приймати цільові рішення.

Максимальний рівень точності

Отримуйте точні дані про місцезнаходження на зображеннях, знятих усіма шістьма камерами за допомогою системи TimeSync, забезпечуючи точні вимірювання на сантиметровому рівні. Система TimeSync постійно вирівнює контролер польоту, камери RGB і NB, а також модуль RTK, фіксуючи дані і гарантуючи, що кожна фотографія використовує найточніші метадані. Всі камери проходять строгий процес калібрування, де вимірюються радіальні і тангенціальні спотворення лінзи. Зібрані параметри спотворення зберігаються в метаданих кожного зображення, що дозволяє програмному забезпеченню налаштовуватися індивідуально для кожного користувача.

Сумісність мобільної станції D-RTK 2 і NTRIP

Підвищіть точність визначення місця розташування RTK без підключення до Інтернету, підключивши мультиспектральну станцію P4 до високоточної мобільної станції GNSS D-RTK 2 і NTRIP або збережіть дані супутникових спостережень, які будуть використовуватися для обробки поста.

Додаток

Протягом усіх вегетаційних періодів мультиспектральні зображення можуть бути корисні для професіоналів, надаючи інформацію, невидиму людському оку через електромагнітний спектр. Маючи доступ до цих даних і отриманих згодом даними Індексу рослинності, таким як NDRE і NDVI, фермери можуть своєчасно приймати обгрунтовані рішення по обробці врожаю, зниження витрат, економії ресурсів і максимізації врожайності.

Квадрокоптер DJI Phantom 4 Multispectral, CP.AG.00000207.01, DJI Phantom 4 Multispectral

Неравнодушным техники посвящается! Магазин “Fly Technology” продает широчайший выбор hdmi phantom 4 для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «DJI Phantom 4 Multispectral» нацелена на открытие новых идей. Мы предлагаем камера для съемок только отличного качества от известных производителей DJI. Покупайте Квадрокоптер DJI Phantom 4 Multispectral в Александрию и в самые отдальненные регионы. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор для мобильного телефона принесет Вам большое количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур Від 0 ° до 40 ° C
Макс. дальність передачі сигналу FCC / NCC: 7 км; CE / MIC / KCC / SRRC: 5,1 км (безперешкодно, без перешкод)
Макс. час польоту Прибл. 27 хв
Макс. швидкість 50 км / год (режим P); 58 км / год (режим А)
Макс. швидкість вертикального зниження 3 м / с
Макс. швидкість набору висоти 6 м / с (автоматичний політ); 5 м / с (ручне управління)
Підтримувані файлові системи FAT32 (32 ГБ); exFAT (> 32 ГБ)
Потужність передавача (ЕІВП) 2,4 ГГц: <20 дБм (CE / MIC / KCC); 5,8 ГГц: <26 дБм (FCC / SRRC / NCC)
Робоча частота 2,4000 ГГц - 2,4835 ГГц (Європа, Японія, Корея)
Робочий діапазон (система огляду) ≤ 50 км / год на 2 м над землею при достатньому освітленні
Розмір по діагоналі (без пропелерів) 350 мм
Фото і відео
Макс. розмір зображення 1600 × 1300 (4: 3,25)
Матриця Шість CMOS 1 / 2,9 ”, включаючи один RGB-датчик для візуалізації видимого світла та п'ять монохромних датчиків для мультиспектральної візуалізації
Об'єктив FOV (поле зору): 62,7 °; Фокусна відстань: 5,74 мм (еквівалент формату 35 мм: 40 мм), автофокусування встановлена на ∞
Швидкість електронного затвору 1/100 - 1/20000 с (візуалізація в видимому світлі); 1/100 - 1/10000 с (мультиспектральна візуалізація)
Акумулятор
Ємність батареї 6000 мАг LiPo 2S
Батарея пульта 5870 мАг
Габарити
Маса 1487 г
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.