0
0
0

Квадрокоптер DJI Phantom 4 Pro/Pro V2.0 (Без пульту і зарядного пристрою)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.PT.00000273.01
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики

 

Технологія DJI OcuSync

 

 

 

Phantom 4 Pro V2.0 оснащений системою передачі цифрового відео з низькою затримкою в HD OcuSync. Технологія також підтримує бездротове підключення очок доповненої реальності DJI Goggles до квадрокоптера. Бл агодаря цього перегляд відео через камеру квадрокоптера в режимі реального часу виходить на принципово новий рівень .

 

 

 

Screenshot_1.jpgПотужний і безшумний

 

 

 

В відміну від Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro V2.0 оснащений модернізованими силовими вус ановкамі .   Phantom 4 Pro V2.0 також оснащений модернізованою силовою установкою з синусоїдальними драйверами FOC і 9455S швидкознімними пропелерами , які зменшують шум і роблять бесп ілотний літальний апарат більш аеродинамічним .   До того ж , пропелери гарантують зменшення шуму на 60%, по порівнянні з попередньою версією .

Screenshot_5.jpg

Функціональна камера

 

 

Серед базових інновацій камери присутній нова однодюймовий CMOS матриця з збільшеним дозволом в 20 мегапікселів . Вісім лінз об'єктива організовані в сім груп, що істотно розширює можливості зйомки. Камера Phantom 4 Pro V2.0 може записувати відео UHD 4K (4096 × 2160) зі швидкістю 60 кадрів в секунду з максимальною бітрейтом 100 Мбіт / с з використанням кодека H.264, а також підтримує H.265. Він також дозволяє знімати нерухомі зображення під час відео.

Screenshot_3.jpgПокращена зйомка динамічних сцен

Для вирішення проблеми розмитих об'єктів, що рухаються в кадрі, розробники оснастили камеру механічним затв криком , що не характерно для знімального апарату подібного розміру. Пристрій працює зі швидкістю 1/2000 с, завдяки чому вдається уникнути ефекту викривлення об'єктів зйомки. Нововведення дозволяє зловити ідеальний момент, знімаючи 14 фотографій в Секун ду в режимі серійної зйомки.

 

imgonline-com-ua-Resize-Bj9YVC1Z9u5Er0N.jpg

Покращена система виявлення перешкод

Phantom 4 Pro V2.0 оснащений новітньою системою FlightAutonomy, яка володіє набором стереокамер підвищеного дозволу. Додаткові інфрачервоний ні датчики з боків корпусу дрона дозволяють підвищити точність розпізнавання перешкод. Завдяки нововведенням, Phantom 4 Pro V2.0 здатний уникати зіткнення в п'яти напрямках, на швидкості до 50 км/год. Це істотно полегшує управління апаратом і зйомку унікальних кадрів.

medium_af24daa6-05eb-4083-9163-5c7cd5a0de00.jpg

 

Інтелектуальний режим польоту

Оснащення Phantom 4 Pro V2.0 режимом польоту Draw дозволяє дрону виконувати переміщений ие по заданій траєкторії. Достатній але просто провести лінію на дисплеї і літальний апарат буде пересуватися на певній висоті чітко за вказаною траєкторії. Таким чином , пілоту НЕ доведеться розсіювати увагу між управлінням дроном і камерою , а зосередитися на зйомці .

 

 

imgonline-com-ua-Resize-wTL73JvGAnSaeU.jpg

Додаткові режими польоту

Phantom 4 Pro V2.0 може виконувати політ по трьом режимам : Position Mode, Atti Mode і Sport Mode. У першому режимі доступні функції розпізнавання перешкод, позиціонування, ActiveTrack і TapFly. У разі переходу в режим Atti Mode, зв'язок із супутниками відключається і дрон буде підтримувати рівновагу, що позволя ет знімати плавні відео. Любителям екстриму підійде Sport Mode, в якому Phantom 4 Pro V2.0 стає більш маневреним і здатний розвивати швидкість до 72 км/год.

Характеристики
Загальнi
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.