Квадрокоптер DJI Phantom 4 RTK SDK

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.AG.00000146.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 218 592 грн

Широкі можливості картографування 

Phantom 4 RTK SDK створений для зняття матеріалів для карт на малих висотах. Пульт управління квадрокоптера сумісний з Mobile SDK. Завдяки цьому у пілоти, у яких є досвід використання сторонніх додатків для дронів DJI, тепер можуть отримати доступ до додатків, які суттєво розширюють можливості пілотування.

 Screenshot_2.jpg

Вдосконалена система позиціонування

Новий RTK-модуль інтегрований безпосередньо в Phantom 4, забезпечує дані позиціонування в реальному часі на сантиметровому рівні. Це виконано для підвищення абсолютної точності метаданих. Перебуваючи безпосередньо під приймачем RTK, резервний модуль GNSS встановлений для підтримки стабільності польоту в районах з низьким рівнем сигналу, таких як щільні міста. Комбінуючи обидва модуля, Phantom 4 RTK здатний оптимізувати безпеку польотів, забезпечуючи при цьому точні дані для складних знімальних або картографічних процесів.

Точні дані за допомогою TimeSync

Щоб максимально використовувати модулі позиціонування Phantom 4 RTK, була створена нова система TimeSync для постійного вирівнювання контролера польоту, камери і RTK-модуля. Крім того, TimeSync гарантує, що кожна фотографія надає найточніші метадані і фіксує інші дані.

 Screenshot_4.jpg

 Screenshot_3.jpg

Нова система обробки зображень

Візьміть кращі дані зображення з допомогою 1-дюймового 20-мегапіксельного CMOS-сенсора. Механічний затвор робить картографічні знімки або збір інших даних. Це можливо завдяки тому, що Phantom 4 RTK може переміщатися при зйомці без ризику розмиття. Завдяки високій роздільній здатності, Phantom 4 RTK може надавати знімки відстані від землі (GSD) 2,74 см при висоті польоту 100 метрів. Щоб гарантувати, що кожен Phantom 4 RTK пропонує безпрецедентну точність, об'єктив камери проходить суворий процес калібрування.

Польотне планування

Новий додаток GS RTK дозволяє пілотам розумно керувати своїм Phantom 4 RTK з двома режимами планування - Photogrammetry і Waypoint Flight - поряд з традиційними режимами польоту. Режими планування дозволяють пілотам вибирати траєкторію польоту дрона, одночасно коригуючи швидкість, висоту, параметри камери і т. д.

 Screenshot_6.jpg

Повна сумісність з мобільного станцією D-RTK 2

Поліпшуйте польотні місії Phantom 4 RTK за допомогою мобільної станції D-RTK 2, надаючи диференціальні дані в реальному часі для квадрокоптера і формуючи точне рішення для зйомки. Міцна конструкція мобільної станції і система передачі даних OcuSync 2.0 забезпечують отримання точних даних на сантиметровому рівні за допомогою Phantom 4 RTK в будь-яких умовах.

Квадрокоптер DJI Phantom 4 RTK SDK, CP.AG.00000146.01, DJI Phantom 4 RTK

Обожателям техники посвящается! Магазин техники “Fly Technology” предлагает немалый список камеры для блогеров для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «DJI Phantom 4 RTK» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем mavic air 2 только высочайшего качества от лучших компаний PGYTECH. Заказывайте Квадрокоптер DJI Phantom 4 RTK SDK в Кременчуг и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция g6 plus feiyutech дарит Вам различное количество ошеломляющим впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.