? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Квадрокоптер DJI Wind 04

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.HY.00000010.01
  • Наявність: За запитом
Запросити цiну
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вам цiну

Створено для складних умов

Квадрокоптер DJI Wind 4 був розроблений спеціально для застосування в області служби безпеки, промисловості і рятувальних операціях в найскладніших погодних умовах. Справа в тому, що корпус дрона надійно захищений від попадання всередину вологи. В результаті, вдосконалена технологія дозволяє DJI Wind 4 літати навіть в умовах сильної грози. Крім того, пориви вітру до 10 м/с також не вплинуть на стабільність польоту квадрокоптера. Це ідеальне рішення в ситуаціях, коли людські ресурси можуть не все.

DJI_WIND4_Copter_Source_Industrial_UAV_supply_box_2_1024x1024.jpg

Тривалий політ

Квадрокоптер Wind 4 здатний протриматися в повітрі близько 39 хвилин, в залежності від батареї і корисного навантаження. При цьому, на борту літаючого пристрою може бути встановлена камера Zenmuse X3 / Z3 / XT / X5 / X5R, Zenmuse Z30. Така тривалість польоту створює широкий спектр можливостей для виконання пошукових або інспекційних робіт.

Промислові технології

Корпус квадрокоптера DJI Wind 4, який може складатися, складається з карбонового каркаса, який кріпиться до центрального відсіку, що відрізняється підвищеною ударостійкістю. Всередині відсіку розміщена не тільки високотехнологічна електронна начинка, а й потужні двигуни. E5000 – це налаштована силова установка, призначена для використання в промислових квадрокоптера. Даний двигун ідеально підходить для важких навантажень в суворих умовах.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Посилена батарея

Wind 4 використовує інтелектуальну батарею ємністю 12000 мАг. Зовні акумулятора застосована захисна оболонка і амортизатори. У свою чергу, кабелі не менш захищені для забезпечення безпеки і надійності. Акумулятор забезпечує більш стабільну напругу, продовжуючи його термін служби.

DJI A3

У Wind 4 застосований польотний контролер DJI A3, який прекрасно поєднує чудову надійність з точним управлінням польотом. Контролер серії A3 ідеально підходить для вимогливих промислових і кінематографічних застосувань, де важливі надійність і налаштування.

Screenshot_4.jpg

Квадрокоптер DJI Wind 04, CP.HY.00000010.01, DJI Wind

Неравнодушным техники посвящается! Онлайн-каталог квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY гарантирует обширная коллекция профессиональные квадрокоптеры для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем стабилизатор dji osmo только высокого уровня качества от крупнейших фирм FLY TECHNOLOGY. Приобретайте Квадрокоптер DJI Wind 04 в Житомир и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция квадрокоптер с профессиональной камерой принесет Вам большое количество ярких впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур -10...+50° C
Макс. злітна маса 21 кг
Макс. кут нахилу 25 °
Макс. кутова швидкість 150°/с
Макс. час польоту Від 10 до 34 хвилин (в залежності від корисного навантаження)
Макс. швидкість 18 м/с
Макс. швидкість вертикального зниження 3 м/с
Макс. швидкість набору висоти 5 м/с
Модель двигунів 10010
Модель пропелерів 2880
Розмір по діагоналі (без пропелерів) 1060 мм
Габарити
Маса 14.67 кг
Розмiри 530х480х430 мм (складений); 860х860х525 мм (розкладений)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.