? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Квадрокоптер Mantis Q X-Pack

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNMQBEU
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 18 570 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Максимально зручний

Квадрокоптер Mantis Q прекрасно підходить для розважальних польотів і зйомок. За допомогою простого і легкого дрона всі пригоди будуть відзняті в 4K і успішно збережені на карті MicroSD. Це простий і зручний спосіб зберегти яскраві моменти з життя.

 Screenshot_6.jpg

Якісна 4K камера

Mantis Q здатний знімати фото з роздільною здатністю 4800×2700 або 4160x3120 пікселів в форматі JPEG або RAW (DNG). У свою чергу, відео записується в 4К, в режимі електронної стабілізації в реальному часі – Full HD з роздільною здатністю 1920x1080. Камера повністю керується в процесі польоту і може бути нахилена на кут від 20° вгору до 90° вниз.

Просте і зручне управління

Пульт управління Mantis Q успішно працює в радіусі до 1,5 км. В квадрокоптера використовується контролер PX4, який являється надзвичайно стабільним і надійним. Всі дані телеметрії або яскраві кадри з камери будуть відправлені на пульт управління і сховище даних.

 Screenshot_3.jpg

 Screenshot_4.jpg

Елементарне управління

Дрон Mantis Q здатний самостійно зберігати свою позицію в повітрі. Для управління квадрокоптера не потрібна спеціальна підготовка. Всі налаштування та оновлення програмного забезпечення виконуються через смартфон. Запускаючи дрон в парку, одним натисканням кнопки можна обмежити поле польоту або повернути його у вихідну точку. Приземлення Mantis Q відбувається в автоматичному режимі.

Максимальна швидкість до 72 км/год

Mantis Q здатний надати масу задоволення любителям швидкості. У спортивному режимі квадрокоптер досягає швидкості 72 км/год. При цьому він також легко і чуйно реагує на команди, одержувані з пульта управління. Пряму трансляцію з камери Mantis Q можна переглядати на смартфоні або планшеті з затримкою менше 200 мс в розширенні 720p.

 Screenshot_7.jpg
 Screenshot_5.jpg

Безпека польотів в приміщеннях

Mantis Q літає безпечно і стабільно в приміщеннях завдяки IPS і ультразвуковим датчикам. Користувачі завжди можуть переглянути поточне місце розташування дрона через карту, що відображається в додатку.

Квадрокоптер Mantis Q X-Pack, YUNMQBEU, EOL

Обожателям техники посвящается! Онлайн-каталог FLY TECHNOLOGY продает большой перечень стабилизатор feiyu tech для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем phantom 4 professional только хорошего качества от знаменитых брендов XGIMI. Покупайте Квадрокоптер Mantis Q X-Pack в Одессу и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наш товар профессиональные квадрокоптеры принесет Вам различное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.