ua
ru
Мова
ua
ru
Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Квадрокоптери

-16%
Акція
Хiт
Квадрокоптер DJI FPV Combo
Квадрокоптери

Безпілотні літаючі пристрої

Дрони або квадрокоптери – це безпілотні літаючі пристрої, які раніше використовувалися виключно спеціальними службами. Сьогодні квадрокоптери користуються величезною популярністю і використовуються не тільки для виконання спецоперацій, а й із розважальною метою. За допомогою цього пристрою можна здійснювати зйомку з висоти пташиного польоту, транслюючи її на смартфон або інший гаджет.

Можливість дистанційного управління дає широкий спектр можливостей - задавати траєкторію руху, змінювати напрямок, підлітати ближче до об'єктів, що зацікавили. Крім того, для окремих моделей квадрокоптерів розроблені спеціальні додатки, що дозволяють коригувати якість відео, настроювати режими зйомки тощо.


Широка сфера застосування квадрокоптерів

Для того щоб не помилитися з вибором, важливо чітко розуміти, для чого вам потрібен дрон. Пристрій чудово справляється з широким спектром завдань, серед яких:

  • аматорська відеозйомка - ви зможете відобразити на фото і відео моменти, що запам'ятовуються - відпочинок з друзями, важливий захід, подорож, екстремальна розвага та ін.;
  • розвідка – ознайомитися з незнайомою територією, як відправитися у похід чи здійснити сходження в гори;
  • полювання - для визначення розташування дичини;
  • охорона – особливо актуальна для приватної власності, складських приміщень та ін.;
  • розвага – відмінний аналог радіокерованого вертольота.

Дрони знайшли застосування навіть у сільському господарстві - їх можна використовувати для спостереження за тваринами, що пасуться, для пошуку заблукалих, відстали від стада особин. Крім того, подібне обладнання деякі користувачі знаходять вельми екстравагантне застосування - використовують для транспортування любовних послань, ігор в стилі мілітарі та інших цікавих цілей.


На що звернути особливу увагу, вибираючи дрон?

Україна – Київ, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків та інші міста мають розвинену сферу торгівлі технологічними інноваціями, в тому числі квадрокоптерами/дронами, купити які можна навіть онлайн за різною ціною. Вибираючи квадрокоптер, слід звернути особливу увагу на:

  • ціну - якісні, функціональні девайси коштують дорожче, але вони технологічніші, ніж бюджетні, прості варіанти;
  • кількість і форма лопатей – від цієї характеристики залежить продуктивність девайса – висота, дальність польоту і навіть витрата заряду акумулятора;
  • матеріал виготовлення – від нього залежить міцність устрою, а також його довговічність;
  • розмір - є моделі маленькі, середні та великі;
  • наявність камери – якщо ви плануєте використовувати квадрокоптер тільки для розваги (як радіокерований вертольот) або подарунку дітям, то підійде лаконічна та недорога модель без камери, для більш серйозних цілей краще вибирати дрон із камерою та стабілізатором.


Важливо також вибрати магазин, в якому реалізується лише якісна, перевірена оригінальна продукція провідних брендів. Якісна техніка має тривалу гарантію та служить довше, ніж бюджетні аналоги невідомого виробництва. Вирішили: «Куплю хороший квадрокоптер (дрон)» і хочете, щоб ціна дрона була повністю виправдана якістю? Купити квадрокоптер у Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську/Дніпрі чи іншому місті можна в інтернет-магазині – у нас конкурентні ціни на найкращі товари світових виробників.