DJI Mini 2

Хiт
7
DJI Mini 2 - мініатюрний, але потужний дрон, який відмінно підійде навіть початківцям. Всього кілька натискань відокремлюють вас від якісних фото і креативних відеороликів.
Цена: 21 999 грн
Немає в наявності
Хiт
4
DJI Mini 2 - мініатюрний, але потужний дрон, який відмінно підійде навіть початківцям. Всього кілька натискань відокремлюють вас від якісних фото і креативних відеороликів.
Цена: 16 999 грн
Передзамовлення
Подробнее
DJI Mini 2

Нові можливості для всіх надає інноваційна техніка DJI

Динамічний розвиток усіх галузей у сучасному житті втілює в реальність те, що донедавна можна було побачити лише у фантастичних кінострічках. Яскравий тому приклад - мультикоптери, що є літальним апаратом, побудованим за вертолітною схемою. У більшості моделей є чотири гвинти, до кожного з яких прикріплений двигун. Обертання гвинтів відбувається особливим чином – два з них повертаються за годинниковою стрілкою, два – проти, траєкторію можна змінювати за допомогою зміни швидкості обертання лопатей.

Визнаним світовим лідером виробництва безпілотних літальних апаратів із великими функціональними можливостями є китайська компанія DJI. Одним з найбільш затребуваних безпілотників для користувачів-початківців визнана модель DJI Mini 2, яка, на відміну від більш просунутих і потужних варіантів серії Mavic, відрізняється мінімальним набором функцій. За допомогою такого пристрою можна отримати якісне фото чи відео найважливіших моментів вашого життя.


Відмінні риси квадрокоптерів серії Mini 2 від китайського бренду DJI

Безпілотні літальні апарати – це бажаний подарунок людині будь-якого віку. Дитині буде цікаво навчитися керувати пристроєм, дорослі матимуть можливість розширити географічні знання та зробити якісну фото- та відеозйомку з недоступного до цього часу ракурсу. Лінійка Mini 2 представлена ​​двома видами коптерів:

  • DJI Mini 2 Fly More Combo – доступний новий режим панорамної зйомки з розширеним діапазоном, технологія OcuSync 2.0 забезпечує стабільний сигнал протягом усього польоту, а літати апарат здатний до півгодини;
  • DJI Mini 2 - при невеликій вазі лише близько 250 грам (для порівняння - стільки ж важить невелике яблуко) цей малюк забезпечує чіткість відео на відстані до 10 км, інтуїтивно зрозуміле управління дозволяє з легкістю оволодіти пристроєм навіть новачкам.

Зручний контролер із можливістю встановлення смартфона та функцією зворотної зарядки інших пристроїв здатний забезпечити режим автономного функціонування до 240 хвилин. Підтримка роздільної здатності до 4К дозволяє знімати якісне відео, а за допомогою 12-ти мегапіксельної камери фотографії виходять максимально реалістичними.


FlyTechnology - продаж якісної сучасної техніки

У нашому інтернет-магазині можна придбати найкращі технологічні новинки, які допоможуть розширити ваші можливості та відкрити для себе раніше недоступні ракурси. Ми є офіційним імпортером продукції китайського лідера на ринку літальних апаратів бренду DJI, вся продукція поставляється прямо із заводу та має офіційну гарантію. Ви можете купити не тільки квадрокоптери, а й якісні до них комплектуючі.

Для тих, хто робить перші кроки в цьому захоплюючому захопленні, є можливість відвідувати наші курси. На них досвідчені пілоти та фотографи допоможуть зрозуміти принцип керування пристроєм та навчитися робити ексклюзивні знімки. За допомогою програми DJI Fly зроблені квадрокоптером DJI Mini 2 фотографії автоматично покращаться після завантаження, редактор допоможе додати різноманітні ефекти та саундтреки. Є можливість скласти план польоту пристрою наперед. Як фотолюбителям-початківцям, так і просунутим користувачам можна купити цей мініатюрний, але багатофункціональний квадрокоптер на сайті flytechnology.ua з доставкою в будь-який населений пункт України.